Ewa Farna, jedna z największych gwiazd estrad polskiej i czeskiej, w naszym kraju zasłynęła już wiele lat temu. Mało kto nawet pamięta, że pochodzi z Zaolzia i zanim przekroczyła Sudety, by rozwijać swoją karierę, w kraju urodzenia już była celebrytką. Co ciekawe pierwsze kroki w stolicy stawiała z „Królem TVN„.

Ewa Farna od lat zachwyca swoim głosem, charyzmą i urodą. Gwiazda, zanim weszła na polski rynek, zdążyła rozkochać w sobie Czechy. Wydała tam kilka albumów i występowała w telewizji.

Wokalistka artystyczne predyspozycje wykazywała już we wczesnej młodości. Od dzieciństwa wygrywała konkursy wokalne dedykowane młodzieży.

Polka z czeskiej części Śląska Cieszyńskiego doskonale odnalazła się nad Wisłą, gdzie zdaje się przebywać częściej i robić większą karierę niż za granicą. W Polsce oprócz twórczości artystycznej zajmowała się tym, czym zajmują się wszyscy celebryci – występami w telewizji w roli ekspertów.

Farna brała udział w show TVN X-Factor, w którym wraz z innymi gwiazdami oceniała występy, młodych utalentowanych wokalnie artystów. W tej roli sprawdziła się w czwartym sezonie programu i choć więcej nie zasiadła w jego jury, to wyniosła ze studia przyjaźń na całe życie.

Ewa Farna traktowała Kubę Wojewódzkiego jak wujka

Gdy przyszedł w karierze Farnej czas na zamieszkanie i pracowanie w Warszawie, potrzebowała kogoś, kto pokazałby jej miasto i udzielił kilku rad. Obowiązek ten spadł na Kubę Wojewódzkiego.

„Król TVN” sprawdził się w roli przewodnika. Oboje szybko zaprzyjaźnili się ze sobą, a sympatia Farnej do Wojewódzkiego weszła na tory niemalże rodzinne. Sama w jednej z wypowiedzi przyznała, że traktowała dziennikarza jak własnego wujka.

– Gdy przeprowadziłam się do Warszawy i czegoś nie wiedziałam lub było mi źle, zawsze mogłam do niego zadzwonić i poprosić o pomoc. Traktowałam go jak dobrego wujka, na którego mogę liczyć w każdej sytuacji – przyznała wokalistka.

Walka Farnej z mediami

Piosenkarka, jak każda wielka gwiazda, nie ma łatwego życia z mediami. Śledzą ją paparazzi, a wiele portali niemal codziennie donosi i wyglądzie i wadze jej ciała. To prawda Ewa Farna przeszła sporą przemianę od czasu, gdy stała się znana w wieku kilkunastu lat, lecz czy jest to powód, by czasem wręcz ją obrażać?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znane Polki, których fortuny przyprawiają o zawrót głowy [ZDJĘCIA]

Farna nie przejmuje się jednak atakującymi ją komentarzami i artykułami i zarzeka się, że w takim ciele, jakie obecnie posiada, jest jej bardzo dobrze. Jak zdradziła kiedyś mediom, jej partner także nie narzeka.

– Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Poza tym lubię dobre, jakościowe jedzenie, ćwiczę, nie prowadzę niezdrowego trybu życia – komentuje sprawę Farna.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Reni Jusis kochały miliony Polaków. Dziś jest nie do poznania
  2. Pawłowicz pisze o sekstaśmie Schetyny i Trzaskowskiego. Nie ma hamulców
  3. Rządowa komisja wzięła się za duży polski bank! Co z klientami?!

Czy lubisz Ewę Farną?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]

źródło: se.pl

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/