Ewa Farna jest załamana. Nawet matka krytykuje jej wygląd

Ewa Farna jest załamana. Nawet matka krytykuje jej wygląd

Ewa Farna wzbudza od pewnego czasu coraz poważniejsze emocje z powodu swojej tuszy. Waga Ewy Farnej zaczyna po prostu przerażać. Młoda gwiazda w którymś momencie kariery znacząco przytyła. Okazuje się, że nawet matka krytykuje jej wygląd.

Rodzice Ewy są osobami, które bardzo dbają o swoje sylwetki i starają się trzymać dobrą formę. Dla nich wahania wagi córki są czymś bardzo problematycznym. Nie tylko fani i hejterzy, ale nawet własna mama powtarza wokalistce, że powinna schudnąć. Kiedy Ewa Farna przyjeżdża w odwiedziny do swoich rodziców, nie może liczyć na to, że sobie odpocznie. Zamiast tego, nawet w domu rodzinnym słyszy, że powinna zadbać o swoją wagę.

Ewa Farna krytykowana nawet przez matkę!

- Jak przyjeżdżam do domu parę kilo cięższa, mama od razu mówi: "Ewuśko, pilnuj się. Powiedz swojej menedżerce, ona je tako piekno, żeby cię wzięła ze sobom na jaksiom siłownie" - zdradza Ewa kulisy tego, jak wygląda jej pobyt w domu. Faktycznie, mama Ewy, która pojawiła się ostatnio na Instagramie córki wygląda bardzo szczupło i młodo. Widać, że przykłada dużą wagę do zdrowego trybu życia.
- Od jakiejś piątej klasy jeździłam z moim tatą i bratem na treningi narciarskie. Treningi zaczynały się wcześnie rano, kiedy stoki były jeszcze puste. Dla rodziców to było naturalne. Narty, spływy. Do dziś są w formie - opowiada gwiazda o swoim dzieciństwie. Widać rodzice zrobili wszystko by również jej wpoić zamiłowanie do aktywności. Myślicie, że uwagi mamy wpłyną na decyzję Farny o podjęciu próby odchudzania?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Patryk Jaki ostrzega protestujących. Wymowne, niepokojące słowa
  2. Natychmiast sprawdź swoje konto! Klienci polskich banków masowo okradani
  3. Donald Tusk w żałobie. Niezwykle emocjonalny wpis, chce się płakać
  4. Nowa emerytura już wkrótce. Nawet dla tych, którzy nie pracują
  5. Ten pies przeszedł gehennę. Odcięte uszy i poderżnięte gardło, nikt mu nie pomógł
Ewa Farna Ewa Farna z mamą, fot. Instagram Ewa Farna   fot. instagram.com/ewa_farna93
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News