Ewa Farna kontra Michał Szpak! Co za starcie!

Ewa Farna kontra Michał Szpak! Co za starcie! Źródło:

Ewa Farna, Michał Szpak, a może Sławomir Zapała? Tegoroczny plebiscyt magazynu Party"oraz serwisu Party.pl będzie starciem samych największych gwiazd tego roku! Ciężko przewidzieć kto wygra. A wy - na kogo byście postawili?

Plebiscyt Party złożony jest z kilku kategorii. Internauci w całej Polsce mogą głosować na swoich faworytów już od 2 lipca aż do 9 września, aby na październikowej gali poznać zaskakujący wynik. W kategorii "Fenomen Roku" nominowane zostały prawdziwe tegoroczne gwiazdy: Ewa Farna, Michał Szpak, Katarzyna Nosowska, Sławomir Zapała, Kamil Stoch oraz serial "Policjanci i policjantki". Za co trafiła im się nominacja?

Ewa Farna czy Sławomir? Kto jest większym fenomenem roku?

Michał Szpak został wyróżniony ze względu na jego barwne i pomysłowe występy - przede wszystkim tegoroczny "Classica Tour", podczas którego towarzyszyła mu siostra, także uwielbiana przez fanów Marlena Szpak. Katarzyna Nosowska okazała się nie tylko cudowną piosenkarką i prześmiesznym komikiem, ale też utalentowaną pisarką! To właśnie książka "A ja żem jej powiedziała..." okazała się hitem na liście bestsellerów. Ewa Farna została doceniana za skuteczne ignorowanie hejterów. Jej tusza zebrała w ostatnim czasie bardzo dużo negatywnych komentarzy, jednak artystka nie przejmowała się nimi i robiła swoje wypuszczając hit za hitem dla prawdziwych fanów. Kamil Stoch to jedyny polski sportowiec, który może się okazać tegorocznym fenomenem. Skoczek swoimi sukcesami zaskakuje nas na każdym kroku. Sławomir zasługuje na brawa z powodu stworzenia własnej kategorii muzyki - rock polo. "Miłość w Zakopanem" znają wszyscy, a jego kariera coraz prężniej się rozwija. Ostatnia nominacja należy do serialu "Policjanci i policjantki" - zdecydowanie powrót do kultowych tematów. Serial paradokumentalny bije rekordy popularności - czy to właśnie on powinien zdobyć wygraną w plebiscycie?

PRZECZYTAJ: Zenek Martyniuk ostro zaszalał! "Nie patrzy na koszty"

PRZECZYTAJ: Dramatyczne wyznanie matki gwiazdy TVN! Zostawiła ją na starość, okropne

PRZECZYTAJ: Znaleźli transporter dla zwierząt w jeziorze. Zawartość rozerwała im serca

Ewa Farna fot. instagram.com/ewa_farna93 fot. instagram.com/@michal_szpakofficial Sławomir i Kajra. Disco polo Fot. Facebook/Sławomir Katarzyna Nosowska fot. wikipedia.org
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News