Ewa Farna ma dość! Wyjątkowo ostre słowa, nikt się tego nie spodziewał

Ewa Farna ma dość! Wyjątkowo ostre słowa, nikt się tego nie spodziewał Źródło: Fot. Instagram/Ewa Farna

Ewa Farna od wielu lat należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistek. Fani uwielbiają twórczość gwiazdy, która niechętnie dzieli się jednak z nimi dokładnymi szczegółami swego życia prywatnego. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka zdecydowała się wytłumaczyć takie działania w bardzo dosadny sposób.

Ewa Farna do show-biznesu trafiła bardzo wcześnie. Zadebiutowała bowiem przed szeroką publicznością w 2006 roku, będąc nastolatką. W wieku 13 lat wydała swoją pierwszą płytę pod tytułem "Měls mě vůbec rád", która trafiła do fanów w Czechach. Rok później na rynek trafiła polska wersja albumu, zatytułowana "Sam na sam", dzięki której wokalistka mogła rozpocząć koncertowanie na terenach obu sąsiadujących państwach.

Co Ewa Farna sądzi o kolorowej prasie i show-biznesie?

Chociaż gwiazda od lat nie traci na ogromnej popularności, jej kariera oparta jest jedynie na artystycznej twórczości - kolejnych płytach, singlach, koncertowaniu. Piosenkarka nie chce bowiem sprzedawać swej prywatności kolorowym magazynom, mimo że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż mogłaby na tym bardzo dobrze zarobić. Utrzymanie intymnych tajemnic jest jednak dla niej dużo ważniejsze niż wysokie kwoty na koncie. Jako że podobna postawa jest już rzadko spotykana wśród celebrytów na całym świecie, Ewa Farna zdecydowała się wytłumaczyć swoją ważną decyzję w jednym z najnowszych wywiadów. Fani byli zaskoczeni mocnymi słowami, których użyła uwielbiana wokalistka, znana jest jednak ze swej szczerości i bezpośredniości, co po raz kolejny zdecydowanie udowodniła.

Ewa Farna bardzo szczerze o życiu w branży artystycznej

- Nie życzę sobie, żeby ktokolwiek zaglądał do mojego łóżka, portfela czy mojej macicy. O ile, oczywiście, nie jest to mój mąż. Uważam, że to są tematy, które nie powinny nikogo interesować - powiedziała niezwykle bezpośrednio gwiazda w szczerej rozmowie z dziennikarzem portalu Plejada.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Show-biznes karmi się takimi rzeczami. Jak urodzę dziecko, to zaczną mnie pytać, kiedy kolejne. Pewnie parę razy przeczytam też o tym, że mam kryzys w małżeństwie. Z kolei jak schudnę, to pojawią się pytania o to, czy przestałam siebie akceptować w większym rozmiarze, no i kiedy dopadnie mnie efekt jo-jo. Cały czas coś się znajdzie - dodała także krytycznie popularna wokalistka, która zdecydowanie nie zamierza poddać się presji show-biznesowego rynku i sprzedawać faktów z prywatnego, rodzinnego życia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Rodzinka.pl związał się z… zamężną córką b. premiera! Na salonach zawrzało
  2. Gwiazda TVN zostawiła 1,5 miesięczne dziecko i wyjechała. Fani zmieszali ją z błotem
  3. Fani bezlitośnie o Kurdej-Szatan: „Gów*o by zareklamowała, oby tylko hajs się zgadzał”
  4. Po 21 latach ujawniono wiadomość od księżnej Diany. Ukryła ją w swoich butach
Następny artykuł