Prawdziwy przełom w życiu Ewy Farny! Zarzekała się, że tego nie zrobi, a jednak

Prawdziwy przełom w życiu Ewy Farny! Zarzekała się, że tego nie zrobi, a jednak

Ewa Farna to jedna z tych piosenkarek, o których ciągle jest głośno. W ostatnim czasie media skupiły się na głównie na jej odmiennej sylwetce, co bardzo zaczęło drażnić gwiazdę. Najnowsze doniesienia o jej życiu płyną jednak z Czech, gdzie piosenkarka spędza większość swojego czasu.

Ewa Farna przeszło rok temu wyszła za mąż. Swoim ogromnym szczęściem podzieliła się z fanami na Instagramie, gdzie pisała o tym, jak bardzo jest szczęśliwa. Prawie 14 miesięcy po ślubie para zdecydowała się na kolejny ważny, życiowy krok.

Ewa Farna znalazła swoje miejsce na ziemi. Razem z mężem wybrali dom za 3 miliony złotych

Jak donoszą czeskie media, piosenkarka razem ze swoim świeżo upieczonym mężem zdecydowała się na zakup posiadłości w Czechach. W miejscowości znajdującą się pod Pragą znaleźli swój azyl - ogromny dom z basenem wart 3 miliony złotych. Jak do tej pory zakochani wynajmowali apartament w Pradze. Czeskie media spekulują, że zmiana lokum na większe jest związana z planami odnośnie powiększenia rodziny. - Ewa kupiła posiadłość we wsi Všenory (...) 12 milionów koron wpłacili sami, pozostałe 8 pożyczyli od banku. Ewa ma bardzo dużo pracy i nie musi się martwić o spłatę kredytu - można przeczytać na łamach czeskiego portalu "Blesk".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagła zmiana planów? Wokalistka uchylała się od tematu macierzyństwa

Ewa Farna przez długi czas bardzo ofensywnie podchodziła do pytań o jej plany na przyszłość. Na pytania o macierzyństwo odpowiadała, że to jej sprawa i że nie chce aby ktokolwiek mieszał się do jej macicy. W jednym z wywiadów mocno odparła. - Nie życzę sobie, żeby ktokolwiek zaglądał do mojego łóżka, portfela czy mojej macicy. O ile, oczywiście, nie jest to mój mąż. Uważam, że to są tematy, które nie powinny nikogo interesować.  Show biznes karmi się takimi rzeczami. Jak urodzę dziecko, to zaczną mnie pytać, kiedy kolejne. Pewnie parę razy przeczytam też o tym, że mam kryzys w małżeństwie. Z kolei jak schudnę, to pojawią się pytania o to, czy przestałam siebie akceptować w większym rozmiarze, no i kiedy dopadnie mnie efekt jo-jo. Cały czas coś się znajdzie - opowiedziała w rozmowie z Plejadą. Czy w życiu piosenkarki szykują się rewolucje? Czas pokaże.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  2. Próbowali to wyciszyć! Ujawniono wstrząsające kulisy wypadku limuzyny prezesa TVP
  3. Karol nigdy jej tego nie wybaczył. Księżna Diana publicznie go upokorzyła i zdeptała ego
  4. Gorąco wokół intymności Roznerskiego! Jego partnerka wolała zachować to dla siebie
  5. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
Następny artykuł