Ciężarna Ewa Farna zachwyciła wszystkich, jak nigdy wcześniej. Czy można jeszcze lepiej wyglądać przed porodem? (FOTO)

Ciężarna Ewa Farna zachwyciła wszystkich, jak nigdy wcześniej. Czy można jeszcze lepiej wyglądać przed porodem? (FOTO) Źródło: Instagram/Ewa Farna

Ewa Farna już wkrótce zostanie mamą. Mimo zaawansowanej ciąży wokalistka nie rezygnuje z aktywności zawodowej. Na jednym z ostatnich koncertów wyglądała kwitnąco. Fani nie mogą się nadziwić urodą ciężarnej gwiazdy.

Ewa Farna już wkrótce zostanie mamą. Wiadomość o ciąży wokalistki pojawiła się w mediach kilka miesięcy temu i dla wielu osób była bardzo dużym zaskoczeniem. Piosenkarka zapowiedziała, że ma zamiar skoncentrować się przede wszystkim na rodzinie i na jakiś czas zrezygnuje z występów na scenie. Wbrew tym zapowiedziom, wciąż można oglądać ją na scenie.

Przyszła mama nie zamierza zwalniać tempa. Ewa Farna w zaawansowanej ciąży wciąż koncertuje. Jej ciążowego brzucha nie da się już nie zauważyć. Wokalistka nie zdradziła, kiedy jej potomek pojawi się na świecie, jednak można przypuszczać, że stanie się to niebawem. Nie sposób również ukryć, że ciąża służy urodzie wokalistki. Już dawno nie wyglądała tak promiennie.

Ciężarna Ewa Farna zachwyciła wszystkich. Przyszła mama wygląda zjawiskowo

Popularna wokalistka wciąż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na oficjalnym profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie z koncertu. Fani oniemieli z wrażenia: Ewa Farna wygląda na nim zjawiskowo. Trudno uwierzyć, że kobieta w zaawansowanej ciąży mogłaby wyglądać lepiej. Przyszła mama wygląda piękniej, niż kiedykolwiek wcześniej.

W mediach pojawiają się spekulacje, że poród Ewy Farnej ma nastąpić późną wiosną. Wokalistka nie komentuje jednak doniesień na ten temat. Rozmiar jej ciążowego brzucha mówi jednak sam za siebie. Już wkrótce fani będą mogli pogratulować swojej ulubienicy pojawienia się na świecie nowego członka rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ciężarna wokalistka zachwyciła swoich fanów. Internauci komentują

Ewa Farna nie musiała długo czekać na reakcję swoich fanów. Pod jej zdjęciem z ostatniego koncertu pojawiło się mnóstwo serdecznych komentarzy. Nie ma wątpliwości, że fani gwiazdy są zachwyceni wyglądem przyszłej mamy:

- Pięknie wyglądasz, ciąża Ci służy jak widać - napisała jedna z internautek.

- Ewcia wyglądasz cudownie! I ten piękny uśmiech od ucha do ucha! Miło się patrzy! - czytamy w innym komentarzu.

- Super Ewa, piękne Ci w błogosławionym stanie - zachwycała się inna osoba.

- Świetnie wyglądasz! A brzuszek rośnie - napisała jedna z fanek.

Nie da się ukryć, że fani z niecierpliwością czekają na wiadomość o szczęśliwym rozwiązaniu swojej ulubienicy. Można mieć nadzieję, że nastąpi ono wkrótce.

Olśniewająca Ewa Farna w zaawansowanej ciąży:

Instagram: Ewa Farna

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Instagram 

 

Następny artykuł