Brzuch Ewy Farnej jest już przeogromny! Piosenkarka rodzi lada dzień (Zdjęcia)

Brzuch Ewy Farnej jest już przeogromny! Piosenkarka rodzi lada dzień (Zdjęcia) Źródło: youtube.com/20m2

Ewa Farna spodziewa się porodu w najbliższym czasie. Gwiazda polskiej i czeskiej sceny muzycznej nie stroni jednak od aktywności w sieci. Piosenkarka pokazała się na Instagramie w mocno krągłym brzuszkiem, nawiązując między wierszami do dawnych zarzutów ze strony internautów.

Ewa Farna słynie z dużego dystansu do siebie. Dzięki temu szybko zjednuje sobie fanów, ale i krytyków. Ci ostatni zwykli czepiać się zwłaszcza sylwetki Farnej, która od lat kreuje się na kobietę, która nie wstydzi się swoich kształtów.

Ewa Farna w przededniu porodu. Gwiazda nie wstydzi się ciężarnego brzuszka

Ten przekaz jest na tyle silny, że artystka nawiązała do niego w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie. Oczekująca na dzień rozwiązania Farna napisała w sieci.

- To jest jedyne możliwe zdjęcie na social media, kiedy masz #badhair i #nomakeup Day. A gruba to już "legalnie", więc nikt się nie może czepiać - czytamy na profilu piosenkarki.

Farna spędziła minione święta w Austrii. Wnioskujemy, że jest w pozytywnym nastroju i takowym dzieli się ze swoimi fanami. 

Gwiazda sama decyduje czy i kiedy warto dzielić się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. O ile tematem ciąży publika żyje już od jakiegoś czasu, to kwestia jej związku i ślubu wyszła na jaw dopiero po... weselu. Tym większe uznanie dla gwiazdy, ale i bliskich, którzy nie przekazali kuszącej wiadomości mediom.

Internauci cieszą się, że gwiazda już wkrótce urodzi. Dziwią się też, skąd w niej tak duża autokrytyka. Przynajmniej na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ty gruba? Tobie powinny te grzebienie (nazwa modelek, bo tak jak grzebienie, mają zęby, ale nie jedzą) powinny zazdrościć figury! Wyglądasz genialnie i to w ciąży! - komentuje zdjęcie Farny jedna z internautek.

- Przepiękna! Powiedzenie, że jak ma się syna w brzuchu to jest się piękniejsza to u ciebie działa w 1000 procent. Dużo zdrowia i miłości Ewo! Czekam na koncerty - wtóruje kolejna z komentujących osób.

Trudno dostrzec pod aktywnością Farnej głos krytyki. Fani są podekscytowani zbliżającym się porodem gwiazdy.

fot. Ewa Farna Instagram (2)

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródło: Instagram

Następny artykuł