Ewa Farna tuż przed porodem przeżyła niemały szok. Przez niespodziewaną wiadomość z pałacu prezydenckiego musi uważać

Ewa Farna tuż przed porodem przeżyła niemały szok. Przez niespodziewaną wiadomość z pałacu prezydenckiego musi uważać Źródło: Instagram - Ewa Farna

Ewa Farna już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Dowiedzieliśmy się, że na świat w najbliższym czasie powinien przyjść syn gwiazdy polskiej muzyki. Okazuje się jednak, że utalentowana wokalistka musi uważać. Wszystko przez wiadomości z pałacu prezydenckiego.

Ewa Farna jest w ciąży, o czym wiedzieliśmy już od kilku miesięcy. Gwiazda pochwaliła się nadchodzącymi narodzinami dziecka w jednym z teledysków, który został opublikowany na początku tego roku. Nikt wówczas nie spodziewał się, że znana w Polsce i Czechach piosenkarka spodziewa się dziecka. Okazuje się, że do porodu może dojść już niebawem.

Artystka podała swoim fanom nietypowe informacje, które zdziwią wiele osób. Ona sama również nie kryła zaskoczenia tym, co zauważyła kilka dni temu w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda muzyki rozrywkowej była wyraźnie zmieszana, zwłaszcza, że dziwne informacje podchodzą z samego pałacu prezydenckiego. Nikt nie mógł spodziewać się tak zaskakującego wydarzenia. Dla wielu osób było ono wyraźnie niezrozumiałe.

Ewa Farna niebawem urodzi dziecko

Ewa Farna wzięła ślub z czeskim gitarzystą Martinem Chobotem, który był częścią jej zespołu podczas wielu występów w Polsce i w innych krajach. Niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że wokalistka jest w związku z muzykiem. Niektórzy nie kryli zdziwienia, gdy dowiedzieli się o tym, że doszło już nawet do ślubu. Na krótko po nim para zdecydowała się spędzić miesiąc miodowy z dala od Polski.

Oboje postanowili wyjechać tam, gdzie będzie panowała znacznie cieplejsza atmosfera. Nic dziwnego, bowiem w naszym kraju panowały wówczas mrozy. Gdy ukazał się teledysk przedstawiający znaną piosenkarkę z ciążowym brzuszkiem, fani zaczęli gratulować młodej parze i przekazywać słowa podekscytowania i wielkiej radości. Gwiazda nie stroniła wówczas od aktywności w mediach społecznościowych.

Tak dzieje się do tej pory, a celebrytka postanowiła przedstawić wszystkim wiadomości na temat bardzo nietypowego odkrycia, które zaobserwowała w swoich mediach społecznościowych. Dziwną sytuację zauważyła niemal błyskawicznie, o czym postanowiła od razu poinformować swoich obserwujących. Ich reakcje były bardzo podobne, ludzie również zastanawiali się nad tym, co zobaczyli.

Ewa Farna obserwowana przez pałac prezydencki

Farna postanowiła pokazać fanom zrzut ekranu ze swoich powiadomień na Instagramie. Jej uwagę przykuł bardzo nietypowy fakt, który miał prawo zaskoczyć wiele innych osób. Gwiazda postanowiła podzielić się swoim odkryciem z innymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że celebrytka została zaobserwowana przez instagramowy profil pałacu prezydenckiego. Bardzo możliwe, że korzysta z niego sam Andrzej Duda, który również może być fanem talentu piosenkarki. Cała sytuacja zdziwiła Ewę Farnę, podobnie jak jej sympatyków. Być może prezydent również chce być na bieżąco z tym, co publikuje gwiazda. Sama zażartowała, że musi teraz uważać na to, co wstawi na swój profil.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News