Fanów zamurowało! Nową gwiazdą Polsatu będzie... Ewa Farna

Fanów zamurowało! Nową gwiazdą Polsatu będzie... Ewa Farna

Aż 100 jurorów będzie oceniać uczestników nowego programu Talent Show. Polsat w swojej jesiennej ramówce przygotował coś specjalnego dla fanów muzyki. Na czele jury nowego programu stanie Ewa Farna.

Eksperci muzyczni, wokaliści, osobowości - aż 99 specjalistów będzie oceniać uczestników talent show. Największym panelem jurorskim w historii telewizji będzie zarządzać... Ewa Farna. Nowy program "Śpiewajmy razem. All Together Now" to jesienna propozycja Polsatu. Program zadebiutował w Wielkiej Brytanii w styczniu tego roku. Na Wyspach okazał się wielkim sukcesem. Nic dziwnego, że inne kraje szybko wykupiły licencje i zdecydowały się realizować talent show. "All Together Now" zagości także w jesiennych ramówkach m.in. w Brazylii, Niemczech czy Francji. W świetle reflektorów stanie młoda wokalistka, zdobywczyni platynowych i złotych płyt - Ewa Farna.

Ewa Farna gwiazdą Polsatu?

Formuła nowego programu ma... porwać do zabawy jurorów. Uczestnik, wychodząc na scenę, musi tak zaśpiewać, aby wyselekcjonowani specjaliści zaczęli się bawić razem z nim. Liczba jurorów, którzy wstaną zachęceni do zabawy, będzie równoznaczna z werdyktem. Może być to jednak trudne, ponieważ członkowie jury to specjaliści, którzy na co dzień pracują w przemyśle muzycznym: od zwycięzcy 10. edycji "Must Be The Music. Tylko Muzyka" Conrado Yanesa, po Anję Ortodhox. Pojawią się tam również takie gwiazdy jak: Madox, Ramona Rey czy Nick Sinckler. Na czele specjalistów stanie Ewa Farna. W programie ma być prawdziwą gwiazdą. "Śpiewajmy razem. All Together Now" poprowadzi Igor Kwiatkowski - popularny artysta kabaretowy. Program będzie się składał z ośmiu odcinków. W każdym z nich udział weźmie kilku uczestników. Dwójka wokalistów, która zrobi najlepsze wrażenie na jurorach, przejdzie do finału. Tam, zostanie wyłoniony zwycięzca.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Fani Ewy Farny nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła na ich oczach

PRZECZYTAJ TAKŻE: Widzowie TVN oburzeni! Chcą zlinczować gwiazdę show

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agata Duda zmieniła się nie do poznania! To już nie ta sama kobieta

Ewa Farna Igor Kwiatkowski wikimedia Ewa Farna google.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News