Fani Ewy Farnej przecierają oczy ze zdumienia! W życiu jej nie poznacie

Fani Ewy Farnej przecierają oczy ze zdumienia! W życiu jej nie poznacie

Ewa Farna jest polsko-czeską piosenkarką i kompozytorką, która stała się popularna dzięki znanemu producentowi, Leszkowi Wronie. Teraz życie celebrytki śledzi cała Polska. To, jaką zmianę przeszła kobieta, zaszokowało niedawno jej fanów. Wygląda zupełnie inaczej. 

Ewa Farna od najmłodszych lat odnosiła sukcesy na muzycznej scenie. Zadebiutowała już jako nastolatka, by z czasem stać się jedną z najpopularniejszych wokalistek i kompozytorek w Polsce. Obecnie ma fanów w całym kraju, a jej życie śledzą miliony Polaków i Czechów, jednak jej ostatnia zmiana wizerunkowa wstrząsnęła nie tylko światem mediów, ale i fanami, którzy żywo komentują przemianę. Kobieta jest nie do poznania.

Spektakularna kariera Ewy Farny

Ewa Farna swoją karierę muzyczną rozpoczęła w wieku zaledwie 11 lat. Już wtedy udało jej się wygrać konkurs piosenki na czeskich Morawach. Później zasłynęła wygraną w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie. To był dla niej przełomowy moment - wokalistkę zauważył znany polski producent Leszek Wronka. Dzięki niemu dziewczyna rozpoczęła pracę nad swoim materiałem studyjnym, który po czasie miał wywołać spore zamieszanie na polskiej scenie muzycznej. Polska branża muzyczna usłyszała o niej w momencie wydania albumu "Sam na sam" oraz późniejszym "Cicho". Krążek ten pokrył się w Polsce podwójną platyną oraz został wyróżniony na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu prestiżową Superjedynką. Po tamtym wyróżnieniu kobieta stała się ważną postacią zarówno w polskiej muzyce, jak i show biznesie. Jej życie śledzą miliony Polaków oraz Czechów, a koncerty cieszą się ogromną popularnością.

Ewa Farna przeszła metamorfozę. Fani jej nie poznali

Wygląd Ewy Farny od dawna był tematem, o którym rozpisywali się dziennikarze przeróżnych mediów. Kobieta wprawdzie nie ma figury modelki, lecz dzięki niezwykle optymistycznemu usposobieniu zdawała się tym totalnie nie przejmować. Sama w wywiadach potrafiła śmiać się ze swoich krągłych kształtów, podobnie zresztą reagowała na docinki na portalach społecznościowych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Fani na bieżąco śledzą zarówno życie jak i twórczość Ewy Farny często komentując zdjęcia oraz udostępniając jej materiały. Kobieta z tego powodu bardzo chętnie nawiązuje z nimi kontakt i dzieli się przemyśleniami i zdjęciami. Ostatnie z nich jednak wstrząsnęło jej publiką. Kobieta udostępniła zdjęcie w różowych włosach, pod którym natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy, a nie wszystkie z nich były pozytywne. - Ewa, mam nadzieję że to żart - napisała jedna z fanek. - Ewunia nie. Tylko czarne - kategorycznie skomentowała inna. - Cudnie ci w tej peruce, nie przejmuj się innymi - podsumował zdjęcie inny fan nie wierząc w przemianę piosenkarki. Ewa Farna Fot. Instagram/ewa_farna93
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ksiądz oburzony reklamą prezerwatyw! Jego zdaniem jest… antyrodzicielska
  2. Przyjaciółka Rydzyka powraca z hukiem! Wbiła mu nóż w plecy
  3. Promocja Biedronki to prawdziwy hit! Ludzie rzucają się na towar, jakby był za darmo
Następny artykuł