Fani przecierają oczy ze zdumienia! Ewa Farna dokonała niemożliwego

Fani przecierają oczy ze zdumienia! Ewa Farna dokonała niemożliwego

Fani piosenkarki są z niej bardzo dumni, ale również przecierają oczy ze zdumienia. Ewa Farna dokonała czegoś niemożliwego. Należą jej się wielkie gratulacje. 

Ewa Farna znana jest z bardzo dobrego głosu i fantastycznych umiejętności wokalnych, ale swoim fanom wbiła się również w świadomość swoim wizerunkiem. Ostatnimi czasy młoda kobieta ma jednak wahania wagi, a w najgorszym momencie musiała zmagać się z nadwagą. Teraz dokonała niemożliwego. Ewa Farna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio podzieliła się z fanami swoimi zdjęciami ze zwiedzania pięknych, polskich miejsc. To co możemy na nich zobaczyć, to Ewa w świetniej formie.

Ewa Farna bardzo zeszczuplała

Popularna piosenkarka bardzo dużo schudła. Osiągniecie takich efektów jest dla wielu walczących z nadwagą osób wprost niemożliwe. Być może niedawno zawarty związek małżeński przyczynił się do tak fantastycznej formy Ewy. Szczęśliwa kobieta ma w sobie zdecydowanie więcej motywacji do dbania o dobrą formę. Ewa Farna w początkach swojej kariery była bardzo szczupła. Problemy z wagą zaczęły się z czasem, ale piosenkarka zdawała się nimi nie przejmować. Miała dystans do złośliwych komentarzy na swój temat i ubierała się w taki sposób, że mankamenty jej figury nie rzucały się zbyt mocno w oczy. Teraz piosenkarka ma się czym chwalić. Efekty widać na pierwszy rzut oka, więc na swoich najbliższych koncertach artystka może się zdecydować na podkreślające jej nowe kształty kreacje. Farna w nowym wydaniu, fot. Instagram Ewa przed metamorfozą, fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie do wiary! Słynna para polskiego sportu rozstała się
  2. To koniec najdroższego programu TVN! Szokujące doniesienia
  3. Odechciewa się żyć w Polsce. Na KAŻDĄ katolicką parę przypada 215 tys. złotych
  4. Każdego roku ta choroba zabija wiele milionów kotów. Uchroń swojego ulubieńca
  5. Kochały go wszystkie kobiety, wybrał alkohol. Dziś porusza się na wózku
Źródło: styl.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News