Fani Ewy Farny nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła na ich oczach

Fani Ewy Farny nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła na ich oczach

Ewa Farna słynie z wybornego poczucia humoru. Ciągle zaskakuje fanów swoimi zabawnymi nagraniami i wypowiedziami. Tym razem obserwatorzy nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła na ich oczach.

Wokalista chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej posty są z reguły humorystyczne, ale często publikuje też trafne i poważne komentarze. Nic nie robi sobie z hejterów, którzy najczęściej krytykują jej wygląd oraz tuszę. Jest pewna siebie i najczęściej żartuje sobie ze znawców jej urody.

Ewa Farna zmieniła wygląd na oczach fanów

Z okazji wakacji Ewa Farna postanowiła drastycznie zmienić swój wygląd. Co ciekawe zrobiła to na oczach swoich fanów. Wokalistka opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pozbywa się większości swoich włosów. Artystka słynęła między innymi z długich ciemnych włosów. Teraz jednak postanowiła odświeżyć swój wygląd, dlatego udała się do swojego fryzjera. Na opublikowanym przez nią nagraniu możemy zobaczyć cały proces ścinania jej włosów. Nie obyło się również bez zabawnych komentarzy Farny. - Ewa Farna zmieniła fryzurę! Czy ona się rozwodzi? - proponowała mediom gotowy tytuł newsa. Farna jest zachwycona nową fryzurą. Jak twierdzi, wygląda teraz jak dziewczynka. I ma rację. Efekt jest oszołamiający, a krótkie włosy z pewnością odmłodziły ją o dobre kilka lat.

Przeczytaj: Szok! Wiśniewski cudem uniknął śmierci i kalectwa

Przeczytaj: Prognoza pogody na najbliższe dni załamuje. IMGW ostrzega 12 województw

Przeczytaj: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

Ewa Farna Ewa Farna

Ewa Farna Źródło: instagram.com/ewa_farna93/?hl=pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News