Ewa Farna i jej mąż zdecydowali się poważny krok. Fani są w szoku

Ewa Farna i jej mąż zdecydowali się poważny krok. Fani są w szoku Źródło: fot Instagram

Ewa Farna jest popularną polską wokalistką. Niedawno wraz z mężem podjęła naprawdę zaskakującą i bardzo poważną decyzję. Wywołała ona lawinę spekulacji - fani nie mogą uwierzyć, że ten radykalny krok nie ma żadnego podtekstu.

Ewa Farna jest jedną z gwiazd, które pomimo tego, że zadebiutowały na scenie wiele lat temu, nadal się na niej utrzymują. Jest ciekawą osobowością muzyczną m.in. z tego powodu, że swoje uczucia poprzez muzykę wyraża zarówno po polsku jak i czesku. Pomimo tego, że wychowywała się w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, sama o sobie mówi, że jest Polką. To właśnie w Czechach debiutowała i zdobyła tam dużą popularność.

Ewa Farna podjęła poważną decyzję

W lutym 2015 roku w plebiscycie na artystę 25-lecia zorganizowanym przez RMF FM zajęła 17 miejsce. Dziewięć miesięcy później wydała swój piąty polskojęzyczny album zatytułowany "Inna". We wrześniu 2017 roku wzięła ślub z gitarzystą z jej zespołu Martinem Chobotą. Wspólnie zamieszkali w stolicy Czech - Pradze. Artystka strasznie cieszyła się z tego małżeństwa i musiała podzielić się wiadomością o nim ze swoimi fanami. - Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, że mogę was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. [...] Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po czterech latach związku, po dziewięciu latach wspólnej przyjaźni w zespole. Kochajcie się! - napisała wówczas na Instagramie Ewa Farna. Teraz jednak tamtejsze media informują, że artystka zdecydowała się na bardzo poważny krok. Wraz z mężem pod miastem kupiła duży dom, którego wartość szacowana jest na 20 mln koron, co w przeliczeniu na złotówki daje 3 mln zł.

Czy Ewa Farna będzie miała dziecko?

Jej fani już spekulują o przyczynach jej decyzji. Podejrzewa się, że piosenkarka może mieć w planach powiększenie rodziny. Według informacji zebranych przez media piętrowy dom ma stać w cichej okolicy i być otoczony przepięknym ogrodem. To wręcz wymarzone miejsce do wychowywania dzieci. Z całą pewnością zakup musiał być przemyślany, ponieważ para ma już na swoim koncie kilka innych inwestycji. Jednak nikt poza nią samą nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy Ewa Farna planuje dziecko. Spekulacjom fanów i mediów nie ma jednak końca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN wkurzyła internautów. Chcą ją zagryźć za jeden wpis
  2. Doda zaatakowała Majdana. Twierdzi, że ją upokarza
  3. Żenada! Gwiazdy disco polo wpadły w szał, chcieli się rozszarpać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News