Media podają sensacyjną wiadomość. Pałac prezydencki zainteresowany porodem Ewy Farny

Media podają sensacyjną wiadomość. Pałac prezydencki zainteresowany porodem Ewy Farny Źródło: instagram/prezydent_pl, instagram/ewa_farna93

Ewa Farna jest obserwowana przez pałac prezydencki? Ostatnie sytuacja na Instagramie sprawiła, że wokalistka musi się poważnie zastanowić nad tym, co będzie wrzucać na profilu.

Ewa Farna od jakiegoś czasu jest w ciąży. Na ten czas zdecydowała się zrezygnować z działalności muzycznej, a w szczególności koncertów. Znacznie rzadziej pokazuje się publicznie.

Jednak jako celebrytka nie może zbytnio narzekać na nadmiar spokoju. Media plotkarskie wykazują ciągłe zainteresowanie ciążą wokalistki. I tak przez długi czas utrzymywała ciążę w tajemnicy. Nie spodziewała się jednak, kto zainteresuje się jej ciążą!

Ewa Farna obserwowana przez prezydenta

W ostatnim czasie Ewa Farna zauważyła, że na Instagramie obserwuje ją oficjalny profil pałacu prezydenckiego o nazwie @palacprezydencki. Było to pozytywne zaskoczenie dla piosenkarki, kiedy dowiedziała się, że jej karierę śledzi uważnie głowa państwa. Szczególnie, że w ostatnim czasie główne zamieszanie wokół wokalistki dotyczy jej zbliżającego się terminu porodu.

Sama określiła swoje odkrycie jako „bizare” czyli „dziwaczne”. Zażartowała też, że teraz powinna się zastanowić, co będzie publikować - bycie obserwowanym przez głowę państwa to nie przelewki! Zapewne Andrzej i Agata Duda życzą wokalistce szczęśliwego porodu.

Na zainteresowanie pary prezydenckiej polską muzyką wskazuje również profil na instagramie o nazwie „W Pałacu” (@wpalacu) gdzie publikowane są mniej formalne zdjęcia z życia pałacu prezydenckiego. Na ostatnim filmie można zobaczyć choćby Michała Szpaka, wykonującego piosenkę z okazji 200 rocznicy narodzin Stanisława Moniuszki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa Farna - kariera

Ewa Farna to polska wokalistka pochodząca z Zaolzia. Od dziecka związana z muzyką - w wieku 11 lat wygrała konkurs piosenki na Morawach w Republice Czeskiej. Po zwycięstwie w konkursie na Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu trafiła pod skrzydła producenta muzycznego - Leszka Wronki, który przesłał nagrania demo Ewy do czeskiego oddziału Universal Music.

W międzyczasie wygrała program Szansa na Sukces, gdzie śpiewała razem z Ryszardem Rynkowskim. W wieku 13-lat wydała album „Měls mě vůbec rád” który w Czechach uzyskał status platynowej płyty. W 2007 roku wydała pierwszą polskojęzyczną płytę, ale na polskie listy przebojów wdarła się dopiero w 2009 z albumem „Cicho”.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News