Sensacyjne doniesienia o mężu Ewy Farnej. Tego nie wiedział nikt

Sensacyjne doniesienia o mężu Ewy Farnej. Tego nie wiedział nikt Źródło: screen/YouTube.com/ EwaFarnaMoim Narkotykiem

Ewa Farna skrywa wiele tajemnic. Gwiazda polskiej i czeskiej sceny muzycznej rzadko informuje o swoim życiu prywatnym, a jej mąż jest postacią bardzo tajemniczą. Spekulacji i plotek na temat Martina Chobota nie brakuje. Tego o ojcu dziecka piosenkarki nie wiedział nikt.

Ewa Farna i Martin Chobot są małżeństwem od 2017 roku. Artystka i gitarzysta z początku w ogóle do siebie nie pasowali, lecz wspólna pasja do muzyki i podobne gusta artystyczne sprawiły, że połączyło ich coś więcej niż współpraca sceniczna.

Para doczekała się małego synka Artura, który jest ich prawdziwym oczkiem w głowie. O ile o Ewie Farnej, jej karierze, ciąży i życiu wiemy całkiem sporo, to wybranek jej serca jest postacią iście zagadkową dla fanów polskiego show-biznesu. Prawda o ojcu dziecka piosenkarki jest nieprawdopodobna, a o tych faktach nie wiedział nikt.

Ewa Farna nie mówiła wiele o mężu. Kim jest Martin Chobot?

Pochodzący z Czech artysta oprócz talentu do grania na gitarze przejawia także dobre umiejętności biznesowe. Wszystko, co uda mu się zarobić, inwestuje w nieruchomości, a dowodem jest tego prezent, jaki sprawił żonie i rodzinie z okazji narodzin swojego potomka. Muzyk stał się właścicielem mieszkania w luksusowej dzielnicy Pragi Dejvice, w której mieszkają największe ikony czeskiego show-biznesu. Lokum ma być zabezpieczeniem na przyszłość i ewentualnym majątkiem przepisanym na potomstwo pary.

Te decyzje biznesowe są podparte wykształceniem muzyka. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale mąż wokalistki prócz skończonej szkoły muzycznej ma także ogromne doświadczenie z zakresu ekonomii, bowiem ukończył Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Majątek małżeństwa zabezpieczy Artura na przyszłość

Nie da się ukryć, że kwota, jaką do tej pory zgromadziła Ewa Farna z mężem, jest imponująca. O ile sama artystka nie chwali się majątkiem, to na wspólnym koncie małżonków znajduje się jeszcze kilka nieruchomości zakupionych w Czechach. Przykładem takich zakupów są dwa mieszkania w Pradze, których wartość wyceniana jest na 20 milionów koron, co w przeliczeniu na złotówkę daje wartość 3 milionów złotych.

Jak widać, oprócz artyzmu, mężczyzna kieruje się także zdrowym rozsądkiem i trafionymi inwestycjami, które w przyszłości mogą pomóc małemu Arturowi w rozpoczęciu dorosłego życia, a także stanowić zabezpieczenie dla jego żony.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News