Fani nie mogą uwierzyć, że to naprawdę ona. Ewa Farna schudła tak mocno, że na widok jej boskiej sylwetki oczy wam wyjdą z orbit

Fani nie mogą uwierzyć, że to naprawdę ona. Ewa Farna schudła tak mocno, że na widok jej boskiej sylwetki oczy wam wyjdą z orbit Źródło: instagram.com/ewa_farna93/

Ewa Farna po ciąży, którą ukrywała prawie do ostatniej chwili, schudła bardzo dużo. Jej powrót do sylwetki sprzed kilku miesięcy, a nawet lepszej, zamknął usta internetowym hejterom, którzy byli przekonani, ze Ewa tak szybko nie wróci do zachwycającej formy.

Ewa Farna pokazała fanom zdjęcie, na którym w całej okazałości pokazuje swoją zachwycającą sylwetkę. Nie da się ukryć, że macierzyństwo to coś, co jej doskonale służy. Promienna, radosna i w doskonałej formie, już zaczęła koncertować. Fani są pod wrażeniem.

Ewa Farna schudła w zadziwiająco szybkim tempie. Wygląda teraz jak petarda

Artur, pierwszy syn Ewy Farnej i jej męża Martina Chobota, przyszedł na świat na początku czerwca. Ewa już w ciąży promieniała i zarażała szczęściem, ale teraz gdy Artur jest już na świecie, radość została pomnożona przynajmniej kilkukrotnie. Piosenkarka ma w sobie takie pokłady energii, że już w zeszły weekend zagrała koncert z okazji Dni Gołdapi na Mazurach. Pokazała też swoje zdjęcie sprzed lustra.

Pozując spontanicznie w swojej garderobie z wysokim lustrem, Ewa Farna skutecznie zamyka usta hejterom, którzy często pisali, że mająca skłonności do wahań wagi piosenkarka w życiu nie wróci do kondycji sprzed miesięcy. A jednak - Ewa Farna w charakterystycznej grzywce, długiej melanżowej koszuli, czarnej koszulce i czarnych spodniach dokładnie pokazuje, jak wyglądają jej kształty.

"Wyglądasz olśniewająco!"

- Czuję się świetnie, a każda mama niech pozwoli sobie na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, że szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza (...) A! I fajnie nawet mieć dodatkowe kilogramy przed ciążą, potem łatwiej wrócić do figury wyjściowej - napisała pod zdjęciem Ewa Farna. Jak widać bardzo cieszy ją to, że udało jej się wrócić do dawnej figury. Praca przy dziecku na pewno jest wymagająca i też daje pewnego rodzaju efekty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzięki tej grzywce przypomniały mi się czasy "Ewakuacji" - rozmarzyła się jedna z fanek.

- Jesteś mega śliczna, utalentowana i naturalna. Chociaż młode dziecko (mam córkę w Twoim wieku) to taka prawdziwa baba z jajami. Tak trzymaj - komplementy posypały się jak z rękawa.

- Nie mogę się napatrzeć na to jak wypiękniałaś przez ostatni czas - zachwycała się pewna dziewczyna.

- Wyglądasz olśniewająco! - to był najczęstszy komplement jaki padał pod instagramowym zdjęciem.

Fot. instagram.com/ewa_farna93/

  1. Znana piosenkarka była KATOWANA przez męża. Chciał, by grała w filmach dla dorosłych. Szokujące fakty wyszły na jaw po latach
  2. Znienawidzona gwiazda TVN miała poważny wypadek. Trafiła do szpitala. Gdy fani zobaczyli to zdjęcie, zdębieli
  3. Dzieci Ani Przybylskiej w tym wszystkim żal najbardziej. Zaskakujące informacje dot. Jarosława Bieniuka
  4. Nareszcie! Policja wpadła na kluczowy trop ws. poszukiwań Dawidka, wskazano szczególne miejsce
  5. Mąż zakochał się w Małgorzacie Sosze gdy była nastolatką. Ale jak dzisiaj ją zobaczy, dostanie palpitacji serca
  6. Można złapać się za głowę. Oto, co teraz dzieje się z mordercą Kristiny

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu