Wstrząsające wpisy z profilu Ewy Farnej. "Droga ze mnie ku*wa", "Wku*wiający ten bombelek, wyrzucę go przez okno"

Wstrząsające wpisy z profilu Ewy Farnej. "Droga ze mnie ku*wa", "Wku*wiający ten bombelek, wyrzucę go przez okno" Źródło: Facebook/Ewa Farna

Ewa Farna wywołała u swoich fanów przerażenie. Na koncie wokalistki pojawiły się wstrząsające wpisy, które są dla nich zupełnie niezrozumiałe. Internauci aż przecierali oczy ze zdziwienia - tak wulgarnego języka nie słyszeli nawet jej rodzice, gdy była jeszcze zbuntowaną nastolatką.

Ewa Farna zszokowała wszystkich swoich fanów, którzy licznie obserwują jej media społecznościowe. Najnowsze wpisy gwiazdy to nie inspirujące sentencje, czy zdjęcia z małym Arturkiem, ale przepełnione wulgarnością posty, od których aż robi się niedobrze.

Ewa Farna publikuje wstrząsające wpisy?

Pierwszy kontrowersyjny wpis, który pojawił się na profilu Ewy Farnej, powstał zaledwie trzydzieści minut temu. Gwiazda (choć wielu ma wątpliwości, czy była to rzeczywiście ona) nazwała siebie "drogą ku*wą", a do wpisu dołączone jest zdjęcie umowy, na której widnieje kwota, jaką Ewa Farna otrzymała za jeden ze swoich koncertów.

Kolejny wpis, chyba najbardziej szokujący ze wszystkich, to wpis związany z Arturkiem. Na koncie Ewy Farnej, pojawia się informacja, że ta rzekomo ma już dość opieki nad swoim dzieckiem.

 - Wkurwiający ten mały bombelek. Wrzucę do okna czy coś. Jakiś pomysł? - napisała, co wśród internautów wywołało salwy śmiechu, ale także przerażenie.

W ostatnim wpisie, który pojawił się na profilu Ewy Farnej czytamy, że gwiazda nie rezygnuje z żadnego koncertu i wystąpi wszędzie - byleby otrzymała za swoją usługę artystyczną wynagrodzenie.

  - (...) Można mnie do kotleta wynająć, na wesela, itp. Biorę każdą chałturę - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Internauci nie mają wątpliwości - ktoś włamał się na konto Ewy Farnej

Skąd tak wulgarne wpisy pojawiły się na koncie Facebook Ewy Farnej? Jej fani nie mają wątpliwości - gwiazda stała się atakiem hakerów, którzy jakimś cudem poznali login i hasło do jej konta. Teraz publikują tam wulgarne wpisy, aby zepsuć wizerunek gwieździe. Internauci zgodnie twierdzą, że Ewa Farna nigdy w życiu sama z siebie nie napisałaby czegoś podobnego.

Z pewnością wkrótce sama Ewa Farna odniesie się do wpisów, które pojawiły się na jej profilu w mediach społecznościowych. Haker, o ile zostanie złapany, z pewnością zostanie srogo ukarany za swój czyn.

Fot. Facebook/Ewa Farna

Najlepsze newsy dnia:

  1. Marta Manowska miała wypadek. Co dalej z jej karierą? Czy poprowadzi The Voice od Senior?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. 56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł
  5. Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych
  6. Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News