Ewa Farna postanowiła ustąpić. Wszystko przez jej synka

Ewa Farna postanowiła ustąpić. Wszystko przez jej synka Źródło: instagram/ewa_farna93/

Ewa Farna zrezygnuje z wokalnej kariery? Choć jej fani bardzo by tego nie chcieli, artystka już zdecydowała, że ustąpi, a jak się okazuje wszystko przez małego synka. Jej wielbiciele nie będą zadowoleni.

Ewa Farna przeżywa najbardziej intensywny rok swojego życia. Po raz pierwszy została mamą, a mimo to nie zwalniała tempa i wciąż pracowała nad rozwojem swojej muzycznej kariery. Początkowo sama zapowiadała, że po przyjściu na świat pierworodnego jest lepiej zorganizowana i łatwiej jest jej zaplanować rodzinne spotkania i koncerty. Ostatnie doniesienia wskazują jednak, że wszystko się zmieniło, a wokalistka postanowiła ustąpić. 

Ewa Farna rezygnuje z kariery? Wszystko przez synka 

Koniec maja tego roku na zawsze odmienił życie wokalistki, która powitała na świecie synka Artura. Ewa i jej mąż Martin Chobot wspólnie zadecydowali, że nie będą upubliczniać wizerunku chłopca, na co z początku jej fani nie najlepiej się zapatrywali. Z czasem jednak oswoili się z tą decyzją, a rekompensatą był dla nich fakt, że wokalistka nawet na moment nie zwolniła tempa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już kilka tygodni po porodzie Ewa stanęła na scenie, a chwilę później wpisywała w kalendarz kolejne koncerty. Podtrzymywała wówczas, że narodziny synka odmieniły jej życie również pod względem organizacji, bowiem od tego momentu o wiele łatwiej idzie jej planowanie i godzenie obowiązków domowych i zawodowych. 

Wiele wskazywało na to, że Farna na tyle dobrze radzi sobie z godzeniem tych dwóch światów, iż nie będzie chciała rezygnować z wielkiej sławy. Tymczasem, jak donosi Party, w oparciu o informacje Flesza, wszystko potoczyło się zupełnie inaczej, a artystka zaczęła odrzucać napływające propozycje. Miała ponoć możliwość stanąć na niejednej sylwestrowej scenie, ale bez zawahania powiedziała "pas". 

Dzisiaj grzeje: 1. 5 osób, które naprawdę żyły z niewiarygodnymi chorobami. Zdjęcie nr 3 mrozi krew w żyłach
2. Nastolatek powiedział, dlaczego zabił rodziców i małego braciszka. Nowe wiadomości ws. morderstwa na południu Polski

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News