Ewa Farna ukrywała poród.
Instagram/Ewa Farna
Mateusz Nieścierowicz - 8 Czerwca 2019

Ewa Farna wiele dni ukrywała przed mediami, że urodziła. Miała ważny powód

Ewa Farna nie chciała zdradzać informacji o swoim porodzie. Popularna wokalistka nie wspominała o dziecku w wywiadach, a pytana o ciążę uciekała od odpowiedzi. Wiemy czym spowodowana była jej reakcja.

Ewa Farna nie chwaliła się w swoich mediach społecznościowych, gdy urodziła dziecko. Podjęła decyzję, aby informację tę zachować tylko dla siebie. O jej porodzie wiedziały jedynie osoby z najbliższego otoczenia artystki, a także rodzina. Powód jej decyzji nie był znany oficjalnie, ale wokalistka postanowiła w końcu go zdradzić.

Ślub i wesele musi być disco poloPuścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z WarszawyCzytaj dalej

Ewa Farna długo nie przyznawała się mediom, że urodziła

Znana wokalistka jest na ustach wszystkich tabloidów. Nic dziwnego - jej życie prywatne jest bardzo ciekawe, a fani uwielbiają być na bieżąco ze wszystkimi dotyczącym jej plotkami. Ostatnio portale zwęszyły, dlaczego popularna gwiazda przez długi czas nie mówiła mediom o swoim porodzie.

Większość celebrytów od razu chwali się, gdy urodzi im się dziecko. Często na Instagramie pojawia się wtedy zdjęcia noworodka i uśmiechniętej, szczęśliwej mamy. Często również świeżo upieczeni tatusiowie chwalą się swoim dzieckiem, z którego są dumni.

Tymczasem takiego zdjęcia nie uświadczyliśmy ani na Instagramie Ewy Farny, ani na mediach społecznościowych Martina Chobota - męża gwiazdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przepowiednie 2019Już niedługo w Polsce mają się dziać straszne rzeczy. Jasnowidz Jackowski nie może dłużej milczećCzytaj dalej

Znamy powód zachowania Ewy Farny

Okazuje się, że powodem jej milczenia była chęć ochrony swojej prywatności. Ewa Farna, choć nie stroni od pokazywania mediom swojego życia, to jednak jest gwiazdą, która ma w tym pewien umiar. Ponadto nie chce, aby jej dziecko było sławne, póki nie jest świadome i samo nie może podjąć wyboru odnośnie swojej popularności.

Zdaniem użytkowników sieci, którzy komentowali podejście do sprawy Ewy Farnej, podjęła słuszny wybór, a reszta gwiazd z powodzeniem mogłaby nauczyć się od Farny czegoś wartościowego w tym zakresie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Ranczo Featured PicAktorka serialu "Ranczo" wszystko ukrywała. Jej życie legło w gruzach, właśnie ujawniono dramatyczne faktyCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News