Ewa Farna właśnie urodziła. Zdjęcie dziecka już w sieci, znane płeć i imię

Ewa Farna właśnie urodziła. Zdjęcie dziecka już w sieci, znane płeć i imię Źródło: Instagram/ewa_farna93

Ewa Farna w końcu została szczęśliwą mamą. Wokalistka własnie urodziła swoje pierwsze dziecko, a w internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie szczęśliwej rodziny. Fani i bliscy artystki nie posiadają się z radości.

Ewa Farna właśnie przekazała najlepsze wiadomości. Po długim oczekiwaniu w końcu została mamą. Radosną nowinę przekazała w bardzo bezpośredni sposób tak, aby wszyscy wielbiciele gwiazdy mogli się o tym jak najszybciej dowiedzieć. Można nawet zobaczyć, jak wygląda noworodek.

Ewa Farna w końcu urodziła. Pokazała fanom, jak bardzo się cieszy

Wielka radość zapanowała w domu wokalistki. Jak sama przyznała, zaledwie kilka dni temu odbył się długo wyczekiwany poród. Gdy tylko gwiazda poczuła się lepiej, postanowiła nie zwlekać i przekazać tę wiadomość wszystkim swoim fanom.

Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym leży razem ze swoim dzieckiem. Widać na nim ciemne włoski synka i promienny uśmiech świeżo upieczonej mamy. Jak wynika z hasztagów pod fotografią, malec został nazwany Artur.

- Parę dni temu stałam się mama. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. - napisała piosenkarka.

Ewa Farna zwróciła także uwagę na bardzo ważny problem, jakim jest naruszenie prywatności znanych osób w tak ważnych momentach życia. Prosi, aby nie zakłócać tych wyjątkowych chwil i ma nadzieję, ze wielbiciele oraz paparazzi uszanują jej wolę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fai zachwyceni zdjęciem mamy i dziecka. Sypią się gratulacje

Fanów najbardziej uradowała wiadomość o dobrym samopoczuciu tej dwójki. Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo gratulacji i komplementów. Niektórzy już zauważają nawet pewne podobieństwo niemowlaka do Ewy Farnej.

- Gratulacje! teraz rozpocznie się najpiękniejszy okres Twojego życia - napisała internautka.

- Cudowny chłopak! Najważniejsze, że zdrowy - stwierdziła inna.

- Włoski ma po mamie, od razu widać. Gratuluje i życzę dużo szczęścia - oceniła kolejna.

- Wspaniała wiadomość! Dużo szczęścia dla mamy oraz dzidziusia - ucieszyła się następna.

Zapewne to dopiero początek wielu życzeń i radosnych chwil w życiu tej pary. Można się spodziewać, ze niedługo na Instagramie piosenkarki pokaże się więcej zdjęć małego Artura. Jak na razie gwiazda chce się w spokoju nacieszyć pierwszymi wspólnymi chwilami z dala od ciekawskich oczu dziennikarzy.

(Fot. Instagram/ewa_farna93)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opiekunka Violetty Villas SKAZANA! Ujawniono, jak kobieta torturowała piosenkarkę. Te okropieństwa wbiją was w fotel
  2. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina    

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News