Ewa Farna podzieliła się wiadomościami o swojej rodzinie. Piosenkarka znowu zostanie mamą

Ewa Farna podzieliła się wiadomościami o swojej rodzinie. Piosenkarka znowu zostanie mamą Źródło: Instagram / ewa_farna93

Ewa Farna urodziła syna na początku czerwca. To był duży szok dla jej fanów. W szczerym wywiadzie opowiedziała o plusach i minusach macierzyństwa i o planach na przyszłość. Pojawi się kolejne dziecko.

Ewa Farna w czerwcu urodziła syna, Artura. O ciąży poinformowała media i fanów bardzo późno. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską przyznała, że macierzyństwo to dla niej wielkie wyzwanie. Opowiedziała dziennikarce zarówno o plusach jak i o minusach bycia mamą. 

Ewa Farna urodziła pierwsze dziecko w czerwcu tego roku

Piosenkarka rozmawiała z Katarzyną Burzyńską w ramach cyklu "Wywiadówka", który ukazuje się na blogu Anny Lewandowskiej. Farna szczerze opowiedziała o swoim podejściu do macierzyństwa. Przyznała, że wychowywanie Artura to najlepsza rzecz, jaka spotkała ją w życiu.

W rozmowie wyznała, że nie wszystko układało się po jej myśli i miała kilka ciężkich momentów. Pomogło jej pozytywne myślenie.

- Miałam momenty doła, takie jak start karmienia, momenty bezsilności, kiedy nie rozumiałam, co się dzieje. Ale wtedy myślałam sobie, mam kochającego męża, zdrowe dziecko, mam gdzie mieszkać. Jestem szczęściarą. A płacz jest sprawą normalną. Nie mogę dopuszczać dziwnych myśli do głowy. Takie podejście pomagało - przyznała w wywiadzie piosenkarka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ewa Farna pragnie dużej rodziny

Na początku rodzicielskiej drogi, wokalistce ciężko było zaufać własnemu instynktowi. Przyznała, że nadmiar doradców bardzo mieszał jej w głowie. Pomogła jej mama. To ona sprawiła, że gwiazda uwierzyła we własne siły.

- Ja czytałam tyle negatywnych rzeczy na temat macierzyństwa w internecie, że to koniec życia prywatnego, nigdy już się nie wyśpisz, kończy się Twoje życie partnerskie, koniec z pracą. Byłam więc pełna obaw przez ten czarny PR. A moja mama powiedziała: "Daj spokój, wszystko się da. To będzie Twoje dziecko, a ono będzie zadowolone, jak będzie z Tobą". Tak do tego podeszłam i naprawdę tak jest - wyznała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie

2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Pod koniec rozmowy Ewa Farna przyznała, że wychowywała się w dużej rodzinie, dlatego planuje już posiadanie kolejnego dziecka. Fani wokalistki już nie mogą się doczekać, kiedy oficjalnie ogłosi drugą ciążę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. KONKURS dla studentów na najlepszą pracę dyplomową!
  2. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  3. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  4. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  5. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  6. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: Pomponik

Następny artykuł