Mroczna stylizacja córki Kaczyńskiej to przeszłość! W świątecznej odmianie jest nie do poznania
Anna Maria Guziewska - 26 Grudnia 2018

Mroczna stylizacja córki Kaczyńskiej to przeszłość! W świątecznej odmianie jest nie do poznania

Ewa Dubieniecka zszokowała niedawno użytkowników Instagrama dość mroczną stylizacją. Z okazji świąt zaskoczyła wszystkich i zdaje się, że jej buntowniczy trudny okres to już przeszłość.

Ewa Dubieniecka prowadzi regularnie Instagrama. Jak każda nastolatka, chętnie dzieli się kulisami swojego życia. Z pewnością jej działaniom przyglądają się media. Po kilku dość kontrowersyjnych wpisach, dziewczynka nieco złagodniała. Jej post z okazji Świąt Bożego Narodzenia wygląda i łagodnie, i słodko.

Co Ewa Dubieniecka opublikowała w Internecie? Córka Marty Kaczyńskiej znów zaskoczyła

Córka Marty Kaczyńskiej postanowiła za pomocą mediów społecznościowych złożyć życzenia swoim znajomym. Udostępniła więc zdjęcie, na którym wygląda jak aniołek. Wykonane za pomocą aplikacji efekty specjalne dodały uroku dziewczynce, a internauci wprost zakochali się w nowej odsłonie Ewy. Kontrowersje wokół działań dzieci Kaczyńskiej w Internecie pojawiają się od kilku miesięcy. Gdy Marta pisała felieton dla "Sieci" o tym, że Halloween jest niepotrzebną i ogłupiającą modą - Ewa, córka prawniczki, udostępniła zdjęcie w mrocznym przebraniu, które zapowiadało zabawę. Gdy córka pary prezydenckiej grzmiała o płytkości dzisiejszych młodych ludzi - Ewa udostępniała zdjęcia w pełnym makijażu. Nastolatka doskonale wie, jak przyciągnąć fanów. Chociaż jej działania mają niewinny charakter, media na bieżąco komentują niemal każdą publikację. To głównie działalność jej mamy przynosi złudne wyobrażenie o buncie córek Kaczyńskiej. Dziewczynki zdają się mieć normalne dzieciństwo, a ich internetowe publikacje niczym się nie różnią od tych, które udostępniają ich rówieśnice. Z wyjątkiem sylwetki Marty, która łatwo ocenia świat, nie poddając krytyce własnego podwórka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!Czytaj dalej
Mimo wszystko dzieci Kaczyńskiej zdają się być szczęśliwe. Marta nauczyła je miłości do koni i wzajemnego szacunku. Wraz z mamą często spędzają czas w stajni i uczą się współpracy. Z całą pewnością córka pary prezydenckiej kultywuje w swoim domu pamięć o zmarłych rodzicach. Dziewczynki raz na jakiś czas przypominają, jak bardzo tęsknią za dziadkami. W rodzinnych spotkaniach uczestniczy także Jarosław Kaczyński, który stara się spędzać czas z dziećmi bratanicy. Mimo ogromnej tragedii, rodzina zdaje się wieść normalne życie.Ewa Dubieniecka Instagram/ Ewa DubienieckaZOBACZ TAKŻE:
  1. Ta zabawka może oślepić Twoje dziecko! Koniecznie sprawdź, zanim znajdzie je pod choinką
  2. Marta Kaczyńska zapadła się pod ziemię. Co się dzieje z bratanicą Kaczyńskiego?
  3. Marta Kaczyńska uderza w młodych, Polacy się wściekną
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
.Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest wyjątkowo wzruszająceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News