Ewa Drzyzga na żywo
Wikimedia Serecki CC BY-SA 4.0
Mateusz Sidorek - 30 Maja 2020

Podczas programu na żywo Ewa Drzyzga nie wytrzymała. Nagle zalała się łzami

Chociaż program "Wielkie Gotowanie" na TVN przebiegał w radosnej i przyjaznej atmosferze, w pewnym momencie Ewa Drzyzga nie mogła zapanować nad emocjami. Gwiazda, która pojawiła się w programie z Michelem Moranem, wzruszyła się na oczach tysięcy widzów. Wzruszające chwile w telewizji śniadaniowej wywołał temat rodziny.

Ewa Drzyzga pojawiła się dzisiaj na żywo w programie pt. "Wielkie Gotowanie". Dziennikarka przez większość czasu sprawiała wrażenie, że wraz z Michelem Moranem bawi się znakomicie, gotując smaczne potrawy pod okiem szefa kuchni. Udział wzięła także inna gwiazda TVN, Dorota Wellman, która współpracowała z Mateusz Gesslerem.

Na pomoc mamie ruszyły dzieciMłoda mama oszpeciła się przez banalny błąd. Teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Jednak w pewnym momencie Ewa Drzyzga wyraźnie posmutniała. Przyczynił się do tego wątek rodzinny, który niespodziewanie pojawił się podczas nagrywania programu. Chociaż sytuacja nie dotyczyła bezpośrednio polskiej dziennikarki, kobieta z wielką empatią zareagowała, gdy zauważyła, jakie emocje przeżywa Michel Moran. Ceniony szef kuchni próbował skontaktować się ze swoim synem, którego nie widział od dłuższego czasu.

Ewa Drzyzga wzruszyła się wraz z Michelem

Ewa Drzyzga wzięła udział w programie TVN "Wielkie Gotowanie". Jednym z celów kulinarnego show jest pokazanie, że podczas pandemii koronawirusa można spędzać czas w kuchni i dobrze się przy tym bawić. Przy okazji widzowie mogą poznać przepisy oraz cenne porady takich szefów kuchni jak Mateusz Gessler czy Michel Moran. Francuski restaurator odegrał w dzisiejszym odcinku ważną rolę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

okrucieństwo wobec zwierzątPrzed sklepem siedział samotny pies. Na szyi miał zawieszoną tabliczkę, napis nie mieści się w głowieCzytaj dalej

W pewnym momencie Ewa Drzyzga przyglądała się temu, jak Francuz próbuje nawiązać połączenie ze swoim synem, Andreą. Dziecko sławnego szefa kuchni od kilku lat mieszka w Nowej Kaledonii, która choć należy do Francuskiego terytorium, oddalona jest bardzo daleko. Wyspa znajduje się w zachodniej części Oceanu Spokojnego. Niestety rozmowa co chwilę była przerywana, co wyraźnie zasmuciło Michela.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy w żałobie. Niestety, Marcin Szarejko zginął tragiczną śmiercią

2. Możesz dostać aż 500 zł mandatu, jeżeli nie przestrzegasz jednego nakazu. Nowe zmiany już od dziś

Ewa Drzyzga obserwowała wzruszenie francuskiego restauratora, aż w końcu sama nie mogła zapanować nad własnymi emocjami. Widząc, jak bardzo szef tęskni za swoim synem, również lekko się rozkleiła. Szanse na spotkanie Michela i Andrei wciąż są niewielkie ze względu na zamknięte granice i odwołane loty z powodu pandemii koronawirusa. Niedawno pisaliśmy o przykrej informacji, dotyczącej Ewy Drzyzgi i jej dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  3. Właściciel firmy wynajął detektywa, by śledził pracowników na home office. Wyniki śledztwa są wstrząsające
  4. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  5. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  6. Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News