Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak cała prawda
Kadr z programu "Dzień Dobry TVN"
Joanna Szwalikowska - 22 Września 2020

Woźniak-Starak ujawniła całą prawdę o Ewie Drzyzdze. Wyjątkowo niespodziewane słowa

Jaka w rzeczywistości jest Ewa Drzyzga? Wielu telewidzów z pewnością nie raz się nad tym zastanawiało. Rąbka tajemnicy postanowiła uchylić Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka ujawniła całą prawdę. Nie pozostawiła żadnych wątpliwości - nikt nie spodziewał się takich słów.

Ewa Drzyzga oraz Agnieszka Woźniak-Starak to nowy duet prowadzących poranny program TVN. W nowej roli zadebiutowały kilka dni temu, a reakcja widzów na nowe prowadzące wydaje się być całkiem pozytywna. Agnieszka powróciła do pracy niedawno po przerwie związanej z rodzinną tragedią.

żona Danuta Martyniuk awanturaDanuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całegoCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła całą prawdę na temat Ewy Drzyzgi

Kiedy po 15 latach pracy dla TVN, Kinga Rusin ogłosiła swoje wielkie odejście, wszyscy typowali Agnieszkę Woźniak-Starak jako nową prowadzącą. Jak się okazało, nie pomylili się, ponieważ od niedawna mamy szansę oglądać dziennikarkę właśnie w tej roli. Jej partnerką została Ewa Drzyzga, którą pokochali Polacy za show pod tytułem "Rozmowy w toku". Nikt nie miał wątpliwości, że obie panie świetnie się sprawdzą w nowej roli, ponieważ obie mogą pochwalić się dużym doświadczeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ślub zdjęcia skandalSkandaliczne zdjęcia z polskiego ślubu. Ciężko uwierzyć, że zrobili podobną rzeczCzytaj dalej

Wielki debiut dziennikarek miał miejsce 14 września, do tej pory zdążyły więc już kilkukrotnie pokazać widzom, jak radzą sobie w nowej roli oraz jak układa się ich współpraca. Debiut pań śmiało można zaliczyć do udanych. Po każdym odcinku z ich udziałem w mediach społecznościowych można odnaleźć masę pozytywnych komentarzy. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła publicznie zdradzić całą prawdę na temat Ewy Drzyzgi oraz tego, jak ocenia pracę z nią.

- Energia w studiu jest bardzo dobra, komentarze w internecie ludzi też. Ewa jest rasową dziennikarką, legendą naszej stacji. Poprzeczka jest wystawiona wysoko, co bardzo mnie cieszy - zdradziła Agnieszka. Na co Ewa Drzyzga nie pozostawała dłużna.

Dzisiaj grzeje:

1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki

2. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł

3. Mamy potwierdzenie, Andrzej Duda podpisał. Wielu Polaków czekało z zapartym tchem

- Już z Agnieszką wiemy, że potrafimy ze sobą pracować - przyznała dziennikarka w rozmowie z magazynem "Gala". Prowadząca przyznała, że widzowie z pewnością będą mogli liczyć na dużo tematów społecznych, ponieważ jej skrzynka dosłownie pęka w szwach od wiadomości przysyłanych prze fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  2. Lewandowski rezygnuje z ważnego występu. Zamiast walczyć o wielkie pieniądze, pomoże chorym dziewczynkom. Wielki szacunek, brawo
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News