Ból był nie do opisania, nie pomagały żadne lekarstwa. Ewa Drzyzga cierpiała godzinami

Ból był nie do opisania, nie pomagały żadne lekarstwa. Ewa Drzyzga cierpiała godzinami Źródło: ewa_drzyzga Instagram.com

Ewa Drzyzga to jedna z niekwestionowanych gwiazd TVN-u. Jej programy od lat przyciągają przed ekrany miliony widzów i nie przestają dotykać ważnych społecznie kwestii. Niestety mimo ogromnej popularności zmagać się ona musi z poważnymi problemami i mało kto z jej fanów ma świadomość z jak wielkim bólem zmuszona jest żyć. Sytuacja była naprawdę poważna.

Ewa Drzyzga dała się poznać jako świetna rozmówczyni, która w "Rozmowach w toku" gotowa była wysłuchać każdej historii, zarówno tej zabawnej, jak i dotykającej ogromnych dramatów ludzkich. Ciągła praca w studio mocno obiła się na jej zdrowiu.

Ewa Drzyzga cierpiała godzinami, ból był ogromny 

Ewa Drzyzga należy do dziennikarskiej elity TVN i jej pozycja wydaje się niczym niezagrożona. Na swoją popularność zapracowała godzinami spędzonymi w studio "Rozmów w toku", gdzie spotykała się z przeróżnymi ludźmi przekazując ich historię w świat. Niestety wielogodzinne nagrania mocno odbiły się na jej zdrowiu i Ewa Drzyzga szczerze przyznała, że cierpi z powodu silnych bólów kręgosłupa. Poznała jednak ich powód i zdecydowała się działać, ale rozwiązaniem nie okazały się żadne lekarstwa przepisywane przez lekarzy. Nie przynosiły one efektów i dziennikarka sięgnęła po coś zupełnie innego. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Uśmiech był jedynie pozorem, ponieważ tak naprawdę bardzo cierpiała

Kręgosłup Ewy Drzyzgi dawał jej się mocno we znaki. Ból był nie do opisania, a to wszystko wina jej zabójczego trybu pracy oraz ogromnego stresu w jakim żyje. Uśmiechnięta dziennikarka przez lata była powierniczką największych ludzkich dramatów.

- To wszystko jest ze stresu. Jednym ludziom on się odkłada w narządach wewnętrznych, dostają wrzodów żołądka. A u mnie w mięśniach. Wszystko się spina i boli mnie kręgosłup. Jedna z rehabilitantek mi to uświadomiła: "Pani za dużo na siebie bierze". Pytam, jak za dużo, pracuję, zajmuję się dziećmi jak każdy. Tyle że jej nie chodziło o to, że zasuwam za dużo godzin. Tylko że biorę na siebie zbyt wiele ludzkich emocji - powiedziała w wywiadzie dla Twojego Stylu Ewa Drzyzga.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Próbowała wielu sposobów aby ukoić ból

Jak podaje portal Przeambitni, Ewa Drzyzga od lat walczy z nasilającymi się bólami w okolicach kręgosłupa. Kilka lat temu można było zauważyć, iż dziennikarka TVN znacząco schudła. Stało się tak za sprawą niezwykle intensywnej rehabilitacji, dopiero regularne wizyty na sali i godziny spędzone na ćwiczeniach przyniosły pożądany efekt. Stosowane wcześniej tabletki, zioła czy nawet zastrzyki nie pozwoliły jej zapomnieć o nieustającym bólu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Niby normalne zdjęcie młodej pary obiega sieć. Kiedy widzi się je w całości, łzy same lecą z oczu, nikt się nie spodziewa podobnego widoku
  4. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  5. W sieci pojawiło się nagranie chłopczyków, których ojciec zamknął w nagrzanym samochodzie. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: Przeambitni 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News