Ewa Drzyzga przekazała ważny komunikat ws. koronawirusa. Nie ma dobrych wiadomości

Ewa Drzyzga przekazała ważny komunikat ws. koronawirusa. Nie ma dobrych wiadomości Źródło: YouTube tvnpl

Ewa Drzyzga nie mogła pozostać bierna w obliczu panującej pandemii. Zabrała głos w tej sprawie. Jej słowa mogą nie być pocieszające. Co powiedziała dziennikarka podczas "Dzień Dobry TVN"?

Ewa Drzyzga jako osoba prowadzące program o tematyce prozdrowotnej musiała wypowiedzieć się o zagadnieniu jakim jest koronawirus. Niestety dla wielu z nas przekazane przez nią informacje mogą wydać się niepokojące.

Koronawirus sprawił, że Ewa Drzyzga musiała to powiedzieć

Bez wątpienia Ewa Drzyzga to osoba, która przybliża Polakom informacje o tym jak dbać o swoje zdrowie. W jej programie "36,6" wielokrotnie mogliśmy zobaczyć ekspertów z wielu dziedzin medycyny. Nie da się ukryć, że aktualna sytuacja, którą wywołał koronawirus, również musiała być w nim skomentowana. Dziennikarka przekazała pewnie informacje, które przez wielu z nas mogły zostać zignorowane.

Ewa Drzyzga zapowiedziała, że najnowszy odcinek programu "36,6" będzie transmitowany na żywo. Ma to na celu dostarczenie wszystkim jak najbardziej aktualnego stanu wiedzy. Tym razem zostanie również poruszony aspekt panującej pandemii, na który mało kto zwrócił uwagę. Dziennikarka nie mogła go pominąć. Niektórych może przyprawić to o zmartwienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakie aspekty pandemii zostaną poruszone przez dziennikarkę?

Ewa Drzyzga zapowiadając nadchodzący odcinek programu przyznała, że cały problem, który wywołał koronawirus zostanie przeanalizowany kompleksowo. Oczywiście pojawią się w nim eksperci z dziedzin pulmonologi i chorób zakaźnych. Dziennikarka uwzględniła jeszcze jeden aspekt, o którym wiele osób zapomniało.

- Program będzie mówił nie tylko o medycynie, ale też o innych rzeczach, które są około medycyny, a nas nurtują, bo jesteśmy całością. To nie tylko nasze płuca i gardło atakuje wirus, ale to też nasza dusza, nasza psychika, która nie wie jak się zachować w tej sytuacji. To jest coś, z czym nigdy nie mieliśmy do czynienia, ani nasi dziadkowie, ani nasze dzieci - powiedziała Ewa Drzyzga w programie "Dzień dobry TVN".

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryto, co łączy niemal wszystkie zmarłe ofiary koronawirusa we Włoszech. Wyniki są niepokojące

2. Zarażona kobieta nagrała relację ze szpitalnego łóżka. ”Tak jakby mieć szkło w płucach, a każdy oddech to bitwa” [FILM]

Ta informacja może być niepokojąca. Większość osób zdawała sobie sprawę, że choroba zagraża naszemu zdrowiu fizycznemu. Jednak wielu z nas zapomniało o psychice i o tym jak pandemia na nią wpływa. Dobrze, że Ewa Drzyzga wzięła to pod uwagę i w jej najbliższym programie pojawi się również psycholog.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici
  3. Nie żyje bliski współpracownik Tadeusza Rydzyka. Wielu Polaków w żałobie, ogromna strata
  4. Ważny apel WHO ws. koronawirusa. Izolacja nie wystarczy, kluczem jest jedna rzecz
  5. Zdradził, do kiedy może potrwać epidemia w Polsce. Smutne
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News