Ewa Drzyzga - przygnębiające wieści
screen TVN
Aneta Wasilewska - 18 Września 2020

Przygnębiające wieści o Ewie Drzyzdze. TVN przekreślił jej wszystkie plany

Ewa Drzyzga w ostatnich tygodniach powróciła do stacji TVN, po dłuższej przerwie widzowie znowu mają szansę, by oglądać ją każdego dnia. Teraz okazuje się, że stacja przekreśliła wszystkie jej plany. Pojawiły się bardzo przygnębiające wieści.

Ewa Drzyzga straci posadę w TVN? Doniesienia, jakie pojawiły się dzisiaj w mediach są jednoznaczne. Jak się okazuje, stacja przekreśliła jej wszystkie plany. Widzowie będą zaskoczeni.

Andrzej Duda pożegnał wielkiego PolakaWiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutkuCzytaj dalej

Ewa Drzyzga wróciła do TVN

Na 15 lecie istnienia "Dzień dobry TVN" Edward Miszczak zapowiedział, że w programie pojawią się nowe prowadzące. Jak się okazało, nowy duet został stworzony z Ewy Drzyzgi oraz Agnieszki Woźniak-Starak. Nowe prowadzące zadebiutowały w programie już w poniedziałek 14 września. I chociaż nie obyło się bez niewielkich wpadek, to obie dziennikarki cieszą się wielkim uznaniem. Widzowie zachwyceni są z nowej pary, która pojawiła się w "Dzień dobry TVN".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tadla przeżywa dramatDramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażającaCzytaj dalej

Ewa Drzyzga straci program

Jak się okazuje, dobra passa nie będzie trwała długo. Doniesienia portalu wirtualnemedia.pl, przekazują, że format, w którym do tej pory pracowała Ewa Drzyzga nie będzie już kontynuowany. Najprawdopodobniej zostały już podjęte decyzje, by na ekranach nie pojawiły się następne sezony programu 36,6 °C, który do tej pory prowadziła Ewa Drzyzga.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu mnóstwo policjantów i strażaków, natychmiastowo zamknięto teren. Porażające sceny w polskiej miejscowości

2. Wielki smutek w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda przekazał najgorszą wiadomość, spływają kondolencje

3. Polacy spożywają ją codziennie. Zdecydowanie niszczy organizm, pijąc ją nie mamy nawet pojęcia

- Jesienią widzowie zobaczą premierowe odcinki „36,6”, które realizowaliśmy w tym sezonie. Jednocześnie, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu tej produkcji w kolejnych sezonach. Obecnie pracujemy nad jesienną ramówką. Chcemy, aby nasza oferta była atrakcyjna dla widzów i wypełniona dużą liczbą nowych programów — stąd konieczność przesunięcia środków i innego alokowania posiadanych zasobów. Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji. Chcielibyśmy również, aby osoby tworzące z nią dotychczas program „36,6” pozostały w naszych strukturach - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywane
  2. Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Ewa zostawiła męża. Głodowała, jadła suchy chleb, bo unikał alimentów skandalicznymi sposobami

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Jastrząbpost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News