Organizm Ewy Drzyzgi w pewnym momencie odmówił posłuszeństwa. Lekarka musiała przekazać jej smutną wiadomość

Organizm Ewy Drzyzgi w pewnym momencie odmówił posłuszeństwa. Lekarka musiała przekazać jej smutną wiadomość Źródło: youtube.com

Ewa Drzyzga przez wiele lat dawała z siebie wszystko jako prowadząca "Rozmów w toku". Jako gospodyni dbała o program, tematy i gości. Udzielała im ogromnego wsparcia i zrozumienia. Po kilkunastu latach pracy dziennikarka odczuła przykre skutki.

Ewa Drzyzga nie sądziła, że aż tak zdrowie da jej w kość. Gwiazda TVN miała poważny dylemat - czuła się koszmarnie, lecz praca sama się nie zrobi. Lekarka uświadomiła jej powagę sytuacji.

Ewa Drzyzga dawała z siebie wszystko

Dziennikarka znana jest z wieloletniego prowadzenia programu "Rozmowy w toku". Setki odcinków, a w nich niezliczona ilość gości, przyciągały przed telewizory miliony widzów. Dzięki swojej empatii, odpowiedniemu podejściu i bycia otwartą na tematy tabu, Ewa Drzyzga stała się jedną z najpopularniejszych osób w Polsce. Ciężko na to zapracowała.

Niestety, ciągła praca mocno odbiła się na jej życiu prywatnym. Długi czas mówiło się, że przez nadmierne zaangażowanie Ewa Drzyzga rozstała się z pierwszym mężem, Andrzejem Roszakiem. Jej drugie małżeństwo z Marcinem Borowskim wcale nie zwolniło jej życiowego tempa - nie zrobiły tego nawet dzieci. Próbowała pogodzić życie zawodowe z życiem rodzinnym, lecz nadal spędzała ogrom czasu w pracy.

Lekarka przekazała jej przykrą wiadomość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Intensywna praca mocno odbiła się na jej zdrowiu. Lata stresu, pracy do późna i przejmowania się ludzkimi problemami nie były obojętne dla jej ciała. Kiedy zaczęła cierpieć na silne bóle kręgosłupa, udała się do lekarza. Tam usłyszała słowa, które zmieniły całe jej życie. Kazano jej przystopować i ograniczyć ukochaną pracę, ponieważ z jej zdrowiem może być jeszcze gorzej.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

- To wszystko ze stresu (...) Jednym ludziom on się odkłada w narządach wewnętrznych, dostają wrzodów żołądka. A u mnie w mięśniach. Wszystko się spina i boli mnie kręgosłup. Jedna z rehabilitantek mi to uświadomiła: "Pani za dużo na siebie bierze". Pytam, jak za dużo, pracuję, zajmuję się dziećmi, jak każdy. Tyle że jej nie chodziło o to, że zasuwam za dużo godzin. Tylko że biorę na siebie zbyt wiele ludzkich emocji - opowiada dziennikarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Niestety, lekarze popełnili błąd. Informacje nt. strasznej choroby Jacka Rozenka ścinają z nóg
  4. Kotlet schabowy po staropolsku wręcz rozpływa się w ustach. Przepis na najbardziej soczyste i kruche mięso, będziecie zachwyceni
  5. Polsat przekazuje ostrzeżenia RCB dla Polaków. Są dwa zagrożenia z dwóch stron kraju

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł