Niedawno okropna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Dzisiaj wygląda jak petarda dzięki nietypowej diecie

Niedawno okropna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Dzisiaj wygląda jak petarda dzięki nietypowej diecie Źródło: Screen/Instagram/ewa_drzyzga

Ewa Drzyzga, dziennikarka i słynna prowadząca Rozmów w Toku, a obecnie programu 36,6, wygląda olśniewająco. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych prezenterka może pochwalić się nie tylko szczupłą sylwetką, ale także lepszą kondycją zdrowotną.

Ewa Drzyzga to niekwestionowana ulubienica widzów. Kultowy program Rozmowy w Toku przez 16 lat codziennie śledziły miliony widzów. Obecnie prezenterka jest prowadzącą medycznego programu 36,6, w którym - wraz z ekspertami - edukuje widzów w sprawie dbania o swoje zdrowie. Być może Drzyzga zaczerpnęła wiedzę w temacie zdrowego odżywiania właśnie z prowadzonego przez siebie programu. Zmiana nawyków żywieniowych przyniosła piorunujące rezultaty w wyglądzie prezenterki oraz również pomogła jej w walce z chorobą. 

Ewa Drzyzga imponująco schudła

Dziennikarki niedawno przyznała się, że od dziecka zmaga się z chorobą, która skutecznie utrudnia jej codzienne życie. Okropne bóle kręgosłupa nie pozwalały jej na normalne funkcjonowanie. Sytuacja stała się już na tyle poważna, że Drzyzga mogła zostać nawet kaleką. Choroba ją znacząco zmieniła, bowiem wpłynęła zapewne na decyzję o zmianie diety, a w konsekwencji utraty kilogramów, co z pewnością odciążyło jej kręgosłup i doprowadziło do poprawy ogólnego stanu zdrowia. 

Prowadząca program 36,6 zmieniła swoje nawyki żywieniowe nie tylko ze względu na swój stan zdrowia. Okazuje się, że do tej zmiany skłoniły ją opublikowane przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) wyniki badań, z których wynika, iż nadmierne spożywanie czerwonego mięsa może doprowadzić do powstawania nowotworów. Lekarze zalecają, aby nie jeść więcej niż 750 g mięsa świeżego na tydzień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezenterka po zmianie nawyków żywieniowych czuje się lżej i cieszy się dobrym samopoczuciem. Ponadto radzi, aby nie decydować się na restrykcyjną dietę, a jedynie ograniczyć spożywanie niektórych pokarmów lub stosować ich zamienniki. Drzyzga do swojej diety dołączyła produkty bogate w witaminy i składniki odżywcze, dzięki czemu bezustannie dba o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

– Możesz mięso czerwone zastąpić mięsem białym, możesz jeść ryby, możesz jeść nabiał, możesz jeść mnóstwo rzeczy, które pozwalają ci dostarczyć białka i to właśnie robię. I kiedy przestajesz jeść, po prostu czujesz się lżejszy, ja bym tak to po swojemu nazwała - mówi Ewa Drzyzga. 

Insagram.com/ewa_drzyzga

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

źródło: dziennik

Następny artykuł