Straszna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę nie do poznania. Jest zdewastowana

Straszna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę nie do poznania. Jest zdewastowana Źródło: screen/YouTube

Tryb, w jakim żyła Ewa Drzyzga, wyniszczył jej organizm. Momentami prezenterka nie mogła nawet stać. Tempo prawie ją wykończyło.

Ewa Drzyzga jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek w kraju. Jednak swoją wysoką pozycję okupiła zdrowiem. Kobieta przyznaje, że sposób, w jaki żyła, siał w jej organizmie spustoszenie.

Urodzona w Krakowie dziennikarka przez lata budowała swoją karierę bardzo ciężko pracując. Kobieta zaczęła od pracy w Polskim Radiu, następnie przeszła do rozgłośni RMF FM. Stając się prezenterką TVP, później TVN, stawiała kolejne kroki w imponującym tempie. Po wielu latach przyznała, że za każde z tych osiągnięć zapłaciła wysoką cenę.

Ewa Drzyzga zniszczyła swoje zdrowie budując karierę

Ewa Drzyzga - podobnie jak każdy prezenter telewizyjny - spędzała mnóstwo godzin na nogach. Dlatego ból kręgosłupa to dla dziennikarzy żadna nowość. Każdy ma niego swoje sposoby. Jednak prowadząca przez wiele lat "Rozmowy w toku" kobieta przyznała, że w jej przypadku dochodziło do sytuacji ekstremalnych. Mimo bólu i pojawiających się zwyrodnień, Drzyzga kontynuowała pracę na najwyższych obrotach. Skutki okazały się dramatyczne.

- Były momenty, że nie mogłam stawać na nogi przez rwy kulszowe. Myślałam, że się wykończę. Doszło do tego, że kiedyś moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać "Rozmowy w toku" i kadrowano mnie z bliska od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Ewa Drzyzga musiała wreszcie zmniejszyć intensywność, z jaką wykonywała swoją pracę. Inaczej jej kariera mogłaby skończyć się dużo wcześniej. 

- Zwolniłam tempo, bo program ma ustabilizowany tryb produkcyjny. Problemy z kręgosłupem przycichły. Dwa razy w tygodniu ćwiczę pod okiem instruktora. Zamiast windy wybieram schody - zdradziła Ewa Drzyzga.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje znany polski dziennikarz

Obecnie Ewa Drzyzga zrozumiała, że nie musi już o nic walczyć ani niczego udowadniać. Historia jej pracy oraz doświadczenie powinny robić wrażenie na każdym dziennikarzu. Żadna kariera nie jest warta zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Okropne fakty wyszły na jaw. Była kobieta Bieniuka ujawniła swoje piekło
  4. Pilny apel policji, szukają 35-latka. Zrobił swoim dzieciom porażającą rzecz
  5. Finalistka "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę. Marzyła o tym od lat, uradowani fani przesyłają gratulacje

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News