Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie Źródło: Instagram/Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga kiedyś była gwiazdą stacji TVN. Prowadziła swój popularny program, lecz nagle zniknęła z telewizji w 2016 roku. Co się z nią dzieje? Okazuje się, że jest poważnie chora. Ujawniła kulisy swoich kłopotów ze zdrowiem.

Ewa Drzyzga jest poważnie chora, a początek jej problemów rozpoczął się jeszcze wtedy, gdy prowadziła kultowe "Rozmowy w toku". Okazuje się, że już wtedy bardzo cierpiała i nie mogła sobie poradzić z codziennym bólem, który bezustannie jej towarzyszył. Teraz o swoim koszmarze opowiedziała w rozmowie z portalem Plejada.

Ewa Drzyzga o swojej chorobie: "Mogłam być kaleką"

Ewa Drzyzga przez bardzo długi czas próbowała poradzić sobie z bólem. Jeszcze za czasów prowadzenia "Rozmów w toku" musiała jakoś radzić sobie z kręgosłupem, który sprawiał jej ogromne problemy. Jako prowadząca musiała zadbać o to, aby ciągle pojawiały się nowe odcinki jej programu. Choć powinna odpoczywać - przepracowywała się. Ewa Drzyzga wspomina szczególnie jeden z dni na planie, kiedy doznała potwornej kontuzji.

- (...) Kiedyś moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać "Rozmowy w toku" i kadrowano mnie z bliska od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Ewa Drzyzga z przerażeniem opowiada, jak w pewnym momencie sytuacja stała się tak poważna, że mogła nawet stać się po części niepełnosprawna.

 - Mogłam być kaleką. Miałam długo okropne bóle kręgosłupa, które nie dawały mi żyć. Wynikało to m.in. z siedzącego trybu życia. Mało się ruszałam, bo godzinami siedziałam w redakcji przygotowując się do programów. To był koszmar. Były momenty, że nie mogłam stawać na nogi przez rwy kulszowe. Myślałam, że się wykończę - opowiadała ze smutkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj Ewa Drzyzga ma się już o wiele lepiej

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę
2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Ewa Drzyzga po części poradziła sobie już z chorobą, która rujnowała jej życie. Dzisiaj ma się o wiele lepiej. Jak donosi "Wirtualna Polska", dziennikarka cały czas korzysta z pomocy terapeutów, którzy zaopiekowali się jej zdrowiem. Jest w dobrych rękach, jednak nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie powróciła do prowadzenia kultowego programu, za który pokochały ją miliony Polaków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli
     

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News