Przykre fakty wychodzą na jaw. Media zdradziły ostatnie chwile Ewy Demarczyk, były fatalne, aż trudno powstrzymać smutek

Przykre fakty wychodzą na jaw. Media zdradziły ostatnie chwile Ewy Demarczyk, były fatalne, aż trudno powstrzymać smutek Źródło: Wikipedia Photographer Jan Popłoński

Dramatyczne doniesienia na temat śmierci wielkiej gwiazdy - nie żyje Ewa Demarczyk. Na jaw wychodzą przykre szczegóły z jej życia.

Media przekazały dramatyczne wieści - nie żyje wielka gwiazda Ewa Demarczyk. Była ona jedną z najbardziej cenionych wokalistek, które pojawiły się na polskiej scenie muzycznej. Na jaw wyszły bardzo smutne szczegóły z jej życia. W ostatnich latach zupełnie odseparowała się od innych ludzi. Nie powiódł się również jeden z jej wielkich projektów. 

Ewa Demarczyk ostatnie chwile życia spędzała odseparowana

Ostatni koncert artystki odbył się 20 lat temu. Od tamtej pory nie udzielała się publicznie, nie rozmawiała z dziennikarzami ani nie komentowała doniesień na swój temat. Wokalistka pięła się latami po kolejnych szczeblach kariery, zdobywając serca słuchaczy na całym świecie. Później zawiesiła swoją karierę. Dlaczego tak się stało?

Artystka zdobywała kolejno serca słuchaczy z Krakowa, Polski i świata. W 1986 roku Demarczyk spełniła swoje marzenie o prowadzeniu teatru. Jej projekt okazał się jednak dużo bardziej skomplikowany, niż zakładała. Niestety jej ambicje boleśnie zderzyły się z rzeczywistością. Inwestycja popadała w coraz większe długi finansowe, brakowało sponsorów. Nie chciała się jednak poddać i występować w telewizji. Ostatecznie jej teatr dostał nakaz eksmisji. Choć gwiazda otrzymywała propozycje współpracy, np. z Teatrem Ludowym, nie chciała się na nie zgodzić. Zależało jej na własnym projekcie, który niestety się nie powiódł. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zostawiłam Kraków, ale nie publiczność. Ja wiem, że publiczność krakowska mnie kocha, bo i ja ją darzę takim samym uczuciem - mówiła rozżalona. Gwiazda czuła się skrzywdzona oraz zdradzona. To wielkie niepowodzenie wpłynęło na nią bardzo negatywnie. 

Ostatni koncert Demarczyk z zespołem odbył się 8 listopada 1999 roku w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Ludzie płakali ze wzruszenia, żegnając ją. Już 9 lat temu pojawiały się niepokojące doniesienia na jej temat. Nie dało się z nią skontaktować. Podejrzewano nawet, że zaginęła. 

Z okazji 70. urodzin Ewy Demarczyk, dyrektor Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Konrad Imiela, usiłował zaprosić artystkę na koncert galowy, który poświęcono piosenkom z jej repertuaru. Wszelkie próby kontaktu spełzły na niczym. Za każdym razem trafiał do Pawła Rynkiewicza, rzecznika artystki. Był on jedyną osobą, przez którą dało się skontaktować z gwiazdą, niestety nie było to możliwe już od wielu lat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Informacja z ostatniej chwili: Najpierw Henryk Wujec, teraz ona. Nie żyje Ewa Demarczyk
2. Mąż Marii Czubaszek przerwał milczenie. Wyjawił sekret dotyczący śmierci gwiazdy
3. Dziwne zachowanie Agaty Dudy po latach wyszło na jaw. Nikt nie miał pojęcia

Dlaczego tak naprawdę przestała śpiewać? Niestety nie udało się tego ustalić. Niektórzy twierdzą, że miała problemy z emitowaniem górnych dźwięków. Większość była jednak zdania, że nie chodziło o to, ponieważ artystka miała w sobie to "coś". Gwiazda była nieprawdopodobnie charyzmatyczna, jej dar nawiązywania kontaktu z publicznością był niesamowity. Trudno powstrzymać smutek, dowiadując się, że ta wybitna artystka ostatnie lata swego życia spędziła w zapomnieniu, mierząc się z widmem bankructwa swojego teatru i niespełnionych marzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już się zbliża do Polski. Wydano pilne ostrzeżenie
  2. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
  3. Masz konto w banku? Nie ma dobrych wiadomości, chodzi o własne pieniądze
  4. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  5. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News