Ewa Demarczyk miała przed śmiercią wielkie plany. Prawda wyszła na jaw, ciężko powstrzymać łzy

Ewa Demarczyk miała przed śmiercią wielkie plany. Prawda wyszła na jaw, ciężko powstrzymać łzy Źródło: Screen TVP Kultura

Ewa Demarczyk oraz jej życie prywatne przez lata było wielką i pilnie strzeżoną tajemnicą. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej bardzo pilnie strzegła prywatności. Wiele osób było pewnych, że jest samotna oraz zupełnie odcięła się od świata. Prawda była jednak zupełnie inna. Gwiazda miała wielkie plany przed śmiercią. Prawda, która właśnie wyszła na jaw przyprawia o łzy w oczach.

Ewa Demarczyk nazywana również Czarnym Aniołem polskiej piosenki zmarła kilka tygodni temu. Wiadomość o jej odejściu wstrząsnęła całym krajem. Choć od lat jakiekolwiek wieści o niej nie wychodziły na światło dzienne, była bardzo cenioną gwiazdą. Jak ujawnił "Dobry Tydzień" gwiazda miała wielkie plany przed śmiercią, których niestety nie udało jej się zrealizować. 

Na jaw wyszły sekrety z prywatnego życia Ewy Demarczyk

W kondukcie żałobnym szedł razem z rodziną w pierwszym rzędzie. Mężczyzna pogrążony w głębokim smutku, na głowie miał charakterystyczny kucyk, w rękach niósł urnę z jej prochami. Opisywany mężczyzna to Paweł Rynkiewicz, jej przyjaciel, impresario, ochroniarz oraz, jak się okazało, narzeczony. Ewa Demarczyk przed śmiercią planowała ich ślub. Niestety los pokrzyżował jej wielkie plany. 

Ewa Demarczyk i Paweł Rynkiewicz poznali się w 1981 roku. Wówczas mężczyzna dorabiał jako student i stawił się pod jej adres w celu pomalowania mieszkania. Choć jej postać otaczało wiele legend, jak np. że jest bardzo trudną oraz apodyktyczną kobietą, dla Pawła nie miało to znaczenia. Na początku pracował jako członek ekipy technicznej, w domu z kolei sprzątał oraz prasował, a nawet robił jej manicure. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Później Rynkiewicz stał się rzecznikiem gwiazdy oraz dyrektorem technicznym jej teatru. Zawsze miała w nim przyjaciela, któremu mogła powierzyć największe sekrety. Był jedyną osobą, która wiedziała, jak wiele przeszła w ciągu swojego życia. Jej poprzednie dwa małżeństwa okazały się wielkim rozczarowaniem. Trzeci partner nigdy jej jednak nie zawiódł o był przy jej boku do samego końca. 

W 2001 roku przeszła na emeryturę, a Rynkiewicz dbał o jej spokój. Był jedyna osobą, która wiedziała, że tak naprawdę wcale nie zamknęła się na świat, jak myśleli wszyscy. Kochała podróże oraz długie rozmowy z przyjaciółmi. Oboje mogli zawsze na siebie liczyć. Dwa lata temu mężczyzna przeszedł zawał serca. Trafił do szpitala, jednak nie miał przy sobie żadnych dokumentów, dlatego przez kilka dni nie była w stanie go odnaleźć. Po tej chwili wiedzieli, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje legendarny komentator, przegrał z okropną chorobą

Uczucie, które połączyło ich lata temu nie zostało jednak przypieczętowane. Para planowała ślub na wrzesień, niestety los nie pozwolił na spełnienie tego marzenia. Nie ustalili jeszcze terminu, wiedzieli jednak, że pragną, by uroczystość była kameralnym wydarzeniem. Nie udało im się wspólnie jej doczekać. 14 sierpnia odeszła we śnie, zostawiając swojego zrozpaczonego ukochanego. Na jej pogrzebie doszło wydarzenia, które zostanie zapamiętane na bardzo długo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Dzień dobry TVN" nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu
  4. Polacy nie wytrzymali, wystarczyło jedno zdjęcie Rydzyka. Niewiarygodne, co się stało
  5. Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat
  6. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News