Ewa Chodakowska wciąż motywuje swoje fanki do zdrowego odżywiania i zmiany dotychczasowego stylu życia. Jest inspiratorką i współautorką metamorfoz wielu Polek. Ostatnio jednak jej propozycja wywołała prawdziwe oburzenie w sieci. Fanki uważają, że ikona fitnessu tym razem przesadziła.

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Wciąż jest obecna w mediach społecznościowych, gdzie motywuje kobiety pragnące odmienić swój wizerunek. Niebawem będzie promowała również taniec jako doskonały przykład sportowej aktywności – gwiazda wystąpi w nowej produkcji TVP „Dance, dance, dance”.

Jednak najnowsza rewelacja Chodakowskiej nie dotyczy tańca. Chodzi o ofertę luksusowego tygodnia metamorfozy w Tajlandii, którą najsłynniejsza trenerka fitnessu w Polsce opublikowała na Facebooku. Odbędzie się w dniach 3-11 kwietnia. Na uczestniczki czekają nie tylko nieziemskie krajobrazy i luksusowy hotel, ale również dwa treningi dziennie z Ewą Chodakowską oraz pełne – oczywiście bardzo zdrowe – wyżywienie.

Ewa Chodakowska chce fortunę za tydzień metamorfozy w Tajlandii

Tydzień metamorfozy wywołał ogromne emocje wśród fanów słynnej trenerki. Szokująca okazała się przede wszystkim cena wyjazdu, za którą organizatorka przeprosiła już w swoim poście na Facebooku. Aby spędzić 6 dni w Tajlandii i trenować pod okiem Ewy Chodakowskiej trzeba wydać aż… 10 950 zł!

Cena jest rozłożona na dwie raty, a w szczegółowym opisie wyjazdu zostały uwzględnione wszystkie wydatki. To jednak nie przekonało internautek i na Facebooku rozpoczęła się burzliwa dyskusja.

– Mam sprzedać nerkę? – oburzała się jedna z pań.

– Metamorfozę to ja bym miała po powrocie. Pół roku na samej wodzie – pisała inna fanka.

– Za tyle kasy to ponad 3 miesiące można pobyć w Tajlandii i w o wiele lepszych miejscach niż Phuket.. – zauważyła pewna kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Nowotwór nie ma szans w starciu z konkretnymi produktami. Podpowiadamy, co trzeba jeść

Obóz treningowy z Ewą Chodakowską nie dla przeciętnych kobiet

Nie zabrakło również osób, które stanęły w obronie Ewy Chodakowskiej. Ich zdaniem jest to standardowa oferta handlowa, z której można skorzystać według własnego uznania. Na udział w luksusowym tygodniu w Tajlandii zgłosiło się już pewna grupa osób, a na liście zostało tylko 10 wolnych miejsc.

Nie ma jednak wątpliwości, że przeciętna kobieta nie może sobie pozwolić na obóz treningowy z Ewą Chodakowską i musi się zadowolić treningami w domowym zaciszu lub pobliskim klubie fitness.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  4. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids. Druga Roxana Węgiel?
  5. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  6. HGA Media – duży rozwój firmy, szansa na karierę dla młodych

Elżbieta Jaworowicz nie wytrzymała! Bulwersujące sprawy poruszyły wszystkich

źródło: Facebook