Ewa Chodakowska odpaliła petardę. Jej fanki są wściekłe: "nerkę mam sprzedać?!"

Ewa Chodakowska odpaliła petardę. Jej fanki są wściekłe: "nerkę mam sprzedać?!" Źródło: fot. wikipedia.org

Ewa Chodakowska wciąż motywuje swoje fanki do zdrowego odżywiania i zmiany dotychczasowego stylu życia. Jest inspiratorką i współautorką metamorfoz wielu Polek. Ostatnio jednak jej propozycja wywołała prawdziwe oburzenie w sieci. Fanki uważają, że ikona fitnessu tym razem przesadziła.

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Wciąż jest obecna w mediach społecznościowych, gdzie motywuje kobiety pragnące odmienić swój wizerunek. Niebawem będzie promowała również taniec jako doskonały przykład sportowej aktywności - gwiazda wystąpi w nowej produkcji TVP "Dance, dance, dance". Jednak najnowsza rewelacja Chodakowskiej nie dotyczy tańca. Chodzi o ofertę luksusowego tygodnia metamorfozy w Tajlandii, którą najsłynniejsza trenerka fitnessu w Polsce opublikowała na Facebooku. Odbędzie się w dniach 3-11 kwietnia. Na uczestniczki czekają nie tylko nieziemskie krajobrazy i luksusowy hotel, ale również dwa treningi dziennie z Ewą Chodakowską oraz pełne - oczywiście bardzo zdrowe - wyżywienie.

Ewa Chodakowska chce fortunę za tydzień metamorfozy w Tajlandii

Tydzień metamorfozy wywołał ogromne emocje wśród fanów słynnej trenerki. Szokująca okazała się przede wszystkim cena wyjazdu, za którą organizatorka przeprosiła już w swoim poście na Facebooku. Aby spędzić 6 dni w Tajlandii i trenować pod okiem Ewy Chodakowskiej trzeba wydać aż... 10 950 zł! Cena jest rozłożona na dwie raty, a w szczegółowym opisie wyjazdu zostały uwzględnione wszystkie wydatki. To jednak nie przekonało internautek i na Facebooku rozpoczęła się burzliwa dyskusja. - Mam sprzedać nerkę? - oburzała się jedna z pań. - Metamorfozę to ja bym miała po powrocie. Pół roku na samej wodzie - pisała inna fanka. - Za tyle kasy to ponad 3 miesiące można pobyć w Tajlandii i w o wiele lepszych miejscach niż Phuket.. - zauważyła pewna kobieta.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Obóz treningowy z Ewą Chodakowską nie dla przeciętnych kobiet

Nie zabrakło również osób, które stanęły w obronie Ewy Chodakowskiej. Ich zdaniem jest to standardowa oferta handlowa, z której można skorzystać według własnego uznania. Na udział w luksusowym tygodniu w Tajlandii zgłosiło się już pewna grupa osób, a na liście zostało tylko 10 wolnych miejsc. Nie ma jednak wątpliwości, że przeciętna kobieta nie może sobie pozwolić na obóz treningowy z Ewą Chodakowską i musi się zadowolić treningami w domowym zaciszu lub pobliskim klubie fitness.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. "Jak zostałem wieśniakiem"
  4. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids. Druga Roxana Węgiel?
  5. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  6. HGA Media - duży rozwój firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Facebook Następny artykuł