Bez nazwy-1
screen/youtube/ Onet Rano
Patryk Korzec - 3 Grudnia 2018

Chodakowska wie, kto może zatruć jej życie! Apeluje do swoich fanek

Ewa Chodakowska to jedna z najsłynniejszych polskich trenerek fitness, która wręcz uwielbia pokazywać się w mediach. Obecnie uważa się ją za postać telewizyjną i celebrytkę, której rad słuchają miliony Polaków. Kobieta stale utrzymuje kontakt z fankami i im doradzać, a teraz wystosowała zaskakujący apel. 

Ewa Chodakowska jeszcze do niedawna była przeciętną trenerką fitness, która nie wyróżniała się zbytnio wśród setek osób do siebie podobnych. Wszystko zmieniło się wraz z poznaniem w Grecji trenera personalnego, z którym wkrótce miała się związać, Lefterisa Kavoukisa. Ten całkowicie zmienił jej sposób myślenia na temat pasji. Od tamtego momentu kobieta wkroczyła do świata mediów - jej blogi dotyczące szeroko pojętego zdrowego stylu życia zaczęły być promowane w porannych programach "Pytanie na śniadanie" oraz "Dzień dobry TVN". Szybko okrzyknięta została przez dziennikarzy TVN prowadzących program "Uwaga" za "polską królową fitnessu". Od tamtej pory kobieta stała się wzorem do naśladowania dla tysięcy Polek, a teraz zdecydowała się wystosować do nich zaskakujący apel.

Instagram Ewy Chodakowskiej jednym z najpopularniejszych w Polsce

Najsłynniejsza polska trenerka fitness znana jest z tego, że bardzo dba o to, by stale utrzymywać kontakt ze swoimi fanami przez internet. Jest jedną z najaktywniejszych celebrytek na Instagramie, którą obserwuje już blisko 1,5 mln użytkowników. Jej profil chodakowskaewa zawiera 3654 postów, a każdego dnia pojawiają się kolejne. Kobieta nie ogranicza się tam jedynie do porad zdrowotnych i dotyczących swoich treningów - od czasu do czasu zamieszcza również wpisy na temat swojego sposobu na życie oraz wskazówki, dzięki którym może uważać się za osobą spełnioną i szczęśliwą. Tym razem jednak zdecydowała się na zaskakująco osobisty apel do internautów.

Ewa Chodakowska apeluje do swoich fanek

Nikt się nie spodziewał, że Ewa Chodakowska zdecyduje się na tak osobisty wpis na swoim koncie na Instagramie. Kobieta dotknęła jednego z najtrudniejszych dla celebrytów tematu - już wie, kto i w jaki sposób może zatruć jej życie. - Ze mnie taka nudziara... taka co nie lubi plotek. Grrrr... Zawsze dostaje wysypki, kiedy ktoś w towarzystwie porusza temat osoby, której w towarzystwie nie ma... Zaczynam się DRAPAĆ! Dlatego selekcjonuję swoje otoczenie... wybieram ludzi, z którymi mogę porozmawiać o TU I TERAZ... [...] NIGDY TAKICH, KTÓRZY ŻYJĄ ŻYCIEM DRUGIEGO CZŁOWIEKA - napisała celebrytka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Apel Chodakowskiej do fanów

Okazuje się, że jej życie zrujnować mogą osoby obgadujące innych, zwłaszcza w jej obecności. Nie cierpi takich sytuacji, nic więc dziwnego, że dalej postanowiła wystosować apel do wszystkich fanek i internautów, który pozwoli im na lepsze życie. - Przypomnę Ci o żelaznej zasadzie! JEŚLI GADA NA INNYCH, GADA NA CIEBIE, wtedy, kiedy Cię nie ma [...] Uciekaj od takich wynalazków - radziła. Wpis natychmiast zalała lawina komentarzy fanek, które w 100% zgadzają się ze słowami kobiety i bardzo poważnie traktują kwestię lojalności. Dziesiątki głosów ostro krytykowały osoby, które obgadywaniem niszczą drugiego człowieka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka porażka Gessler! Gwiazda będzie musiała zacisnąć pasa
  2. Agnieszka Chylińska ślub. To było niesamowite wydarzenie
  3. Oliwia Bieniuk powiedziała to tylko raz! Niewyobrażalne cierpienie
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News