Ewa Chodakowska w zupełnie nowej roli! Czas na telewizję

Ewa Chodakowska w zupełnie nowej roli! Czas na telewizję Źródło: yt/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska wystąpi w telewizji? Doniesienia medialne, pojawiające się od kilku tygodni zdają się już potwierdzone. Uwielbiana przez miliony Polek trenerka fitness na dobre zagości na małych ekranach. Kobieta otrzymała propozycję od TVP i... ją przyjęła!

Ewa Chodakowska swoją karierę rozpoczęła w Internecie. Z pomocą serii filmów motywujących rozpoczęła rewolucję w Polsce. Dzięki niej, Polki zaczęły na dobre dbać o siebie. Dieta i sportowe wymagania wpisały się w codzienny terminarz milionów i dzięki swojej popularności, trenerka natychmiast stała się celebrytką. Właśnie potwierdziła i zdradziła kulisy współpracy z TVP.

Ewa Chodakowska w TVP. Jaką rolę przewidzieli dla niej producenci?

TVP pozazdrościła formatu "Taniec z gwiazdami" telewizji Polsat i postanowiła wyprodukować show "Dance, dance, dance". W studio, zaproszeni tancerze  i celebryci będą odtwarzać znane "teledyski" z musicali. Kultowe sceny, stroje i piosenki z pewnością spotkają się z zainteresowaniem widzów. Podczas wywiadu, który wokół tytułu odbył się dzisiaj w "Pytaniu na śniadanie" zaproszono jurorów show. Wśród nich pojawi się Ewa Chodakowska, która z internetowej gwiazdy fitness przeobrazi się w surową i sprawiedliwą jurorkę. Obok niej zasiądą: Robert Kupisz i Ida Nowakowska. W mediach społecznościowych masowo pojawiają się informacje na temat samego "Dance, dance, dance". Okazuje się, że ma on mieć format najnowocześniejszego programu tanecznego w historii. O swoim udziale w tym przełomowym projekcie, już oficjalnie, poinformowała sama Ewa. - AAA! Już mogę powiedzieć wszystko! W takim składzie, będziemy się spotykać 2 marca w każdą sobotę o godzinie 20:05 na fotelach JURORÓW w najbardziej NOWATORSKIM I ABSOLUTNIE WYJĄTKOWYM SHOW „DANCE, DANCE, DANCE” w TVP2! TRZYMAJ ZA UCZESTNIKÓW I ZA NAS KCIUKI. Po prawie 10 latach pełnego skupienia TYLKO i wyłącznie na pracy i projektach, na wyznaczaniu i realizowaniu celów, PORA SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ - napisała na Instagramie Ewa. Jej deklarację żywo przyjęli fani, którzy w komentarzach zaznaczają, że już nie mogą się doczekać pierwszego odcinka. - Będzie się działo - pojawia się pod zdjęciem trenerki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wspaniale, już nie mogę się doczekać aż obejrzę cię w nowej roli - pojawia się dalej. - Ewa ty i taniec? Wspaniałe połączenie! - nie ukrywa entuzjazmu fanka kobiety. - Musisz się przygotować na potężną dawkę emocji. Będziesz miała miliony fanów - wskazuje internautka. Oprócz ogromnego zaangażowania Ewy, z wielką radością jej deklarację przyjęli także jej fani. Wspólnie zauważają, że to doskonałe miejsce dla ulubionej trenerki. Program "Dance, dance, dance" na antenie TVP pojawi się już w marcu. Ewa Chodakowska Instagram/Ewa ChodakowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Twórca "Sondy 2" zdradził jak potraktowała go TVP. Program zniknie z anteny?
  2. Starsi ludzie są zachwyceni. Dlatego nowy hit TVP nazywają "randką plus"
  3. Ziemiec znowu na urlopie! Nie wróci już do TVP?
  4. Ile waży Katarzyna Figura? Waga aktorki mocno was zaskoczy
  5. Kuba Wojewódzki tęskni za Muchą? Opublikował romantyczne zdjęcie sprzed lat
źródło: Instagram
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News