Ewa Chodakowska
Fot. YouTube / gazeta.pl
Wiadomości Pikio - 31 Grudnia 2018

Chodakowska modli się tylko o zdrowie. Fani poruszeni

Ewa Chodakowska należy do grona tych osób, które dzielą się niemal każdym aspektem swojego życia w mediach społecznościowych. Trenerka Polek mówi nie tylko o łatwych rzeczach, ale i o tych, z którymi zmierzyć musi się każdy z nas. Jej ostatni wpis ma wyjątkowo poruszający wydźwięk.

Ewa Chodakowska uznawana jest za jedną z ulubionych propagatorek sportu w Polsce. Chociaż na codzień kobieta skupia się na dopingowaniu innych osób w walce o smukłą sylwetkę, to od święta przykłada nieco bardziej osobistą twarz. Mówi wtedy o rzeczach trudnych, o których mało kto decyduje się mówić.

Ewa Chodakowska modli się o zdrowie

Trenerka Polek dodała na swój profil na Instagramie niezwykle wzruszajacy wpis. Poruszyła w nim kwestie wiary w Boga, planów na przyszły rok oraz rodziny. Jak sama wyznała, jedynym czego jest jej potrzeba, jest zdrowie. - NIC W ŻYCIU NIE JEST GWARANTOWANE! Nic nie jest pewne... Dlatego doceniam KAŻDĄ CHWILĘ! Dlatego oglądając się za siebie, JESTEM TYLKO WDZIĘCZNA! Kiedy się modlę do Boga, ZAWSZE DZIĘKUJE.. a poza zdrowiem dla swojej Rodziny, nie proszę o nic... Mam wielkie szczęście dzielić swój czas z osobami najdroższymi memu sercu.. Mam wielkie szczęście poznawać świat.. mam wielkie szczęście robić to co kocham.. Dziękuje za ten rok każdej osobie, która znalazła się na tych zdjęciach.. Sprawiliście, ze KOCHAM JESZCZE MOCNIEJ!! MIŁOŚĆ, to najsilniejszy motor napędowy. Dziękuje Tobie za to ze jesteś... - brzmiał poruszający wpis trenerki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Tata choruje, mama jest po śmierci klinicznej, siostrzenica miała guza mózgu

W jednym z wywiadów Ewa Chodakowska opowiedziała o swojej rodzinnej tragedii. Jak się okazuje, mimo iż ona sama stara się prowadzić zdrowy tryb życia i jak najlepiej dbać o swój organizm, to choroby nie omijają innych członków jej rodziny. Kobieta zdobyła się na niezwykle intymne wyznanie. - Moje życie nie jest idealne.. nie znam osoby, która wiedzie idealne, bezproblemowe życie.. Mój Tato choruje od ponad 20 lat - przy czym mówi „nawet gdybym miał odejść dziś w nocy, o poranku na pytanie JAK SIĘ CZUJESZ? usłyszysz ode mnie „DOBRZE, ZAWSZE DOBRZE” .. Moja Mama jest po śmierci klinicznej... Moja najukochańsza Siostrzenica - poza którą świata nie widzę - jest po dwóch operacjach guza mózgu... - wyjawiła trenerka. Jak się okazuje, rzeczywiście jedyną rzeczą, jakiej Ewie potrzeba, jest zdrowie dla niej i jej rodziny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy mu tego nie zapomną! Największe skandale Kuby Wojewódzkiego w 2018 roku
  2. Rossmann wchodzi w Nowy Rok wystrzałowo! Na klientów czeka coś wspaniałego
  3. Krystyna Pawłowicz jest poważnie chora. Lekarze robią, co mogą, żeby ulżyć jej cierpieniu
  4. Fani oniemieli. Nieoficjalne, szokujące doniesienia o ojcostwie dziecka największej gwiazdy TVN
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News