Niejeden pęknie z zazdrości, gdy to zobaczy. Chodakowska po wczasach na Bali kupiła sobie Ferrari

Niejeden pęknie z zazdrości, gdy to zobaczy. Chodakowska po wczasach na Bali kupiła sobie Ferrari Źródło: instagram/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska cieszy się z życia i chętnie wydaje zarobione pieniądze. Trenerka często podróżuje i nie stroni od ekskluzywnych rzeczy. W ostatnim czasie dokonała niezwykle kosztownego zakupu, ponieważ postanowiła zmienić swój samochód na ferrari.

Ewa Chodakowska zupełnie niedawno udała się na wyjątkowe wczasy. 37-latka jako miejsce docelowe swojej podróży wybrała Bali, czyli niezwykle egzotyczne, ale i kosztowne miejsce. Po powrocie do kraju okazało się, że nie był to jej jedyny wydatek w ostatnim czasie. Co więcej, kolejny kosztował jeszcze więcej. Widok nowego nabytku gwiazdy sprawia, że szczęki opadają do samej ziemi.

Ewa Chodakowska korzysta z dobrobytu 

Nie jest tajemnicą, że trenerka dzięki swoim licznym działalnością na tle fitnessu i zdrowego odżywiania zarabia niemałe pieniądze. Ewa Chodakowska jest nie tylko zajmuje się ćwiczeniami, ale też rozpisuje diety oraz ma własną sieć ze zdrowymi przekąskami. Ponadto, celebrytka posiada firmę cateringową z pełnowartościowymi posiłkami. To tylko część źródeł, z jakich gwiazda czerpie zyski. Nic dziwnego zatem, że stać ją na każdą zachciankę, nawet niebotycznie drogą.

37-latka dobrze zarabia i może sobie pozwolić na bardzo wygodne orz luksusowe życie, z czego chętnie korzysta. Co najmniej kilka razy w roku trenerka wyjeżdża na wakacje, za które płaci prawdziwą fortunę. Co więcej, nie stroni od zniewalających stylizacji od najlepszych projektantów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

37-latka najpierw leci na wakacje, a później wozi się nowym ferrari 

Zupełnie niedawno Ewa Chodakowska wybrała się na Bali. Chwilę po przylocie do Polski była widziana w zupełnie nowym, sportowym aucie. Najwyraźniej jurorka "Dance, dance, dance" nie ma zamiaru oszczędzać na aucie, którym porusza się codziennie, dlatego postawiła na niezwykle drogi model.

Białe ferrari, w które zaopatrzyła się trenerka, kosztuje prawdziwe krocie i za jego wartość można byłoby kupić nawet dwa domy. Według informacji, najnowsze auto, którego zapewne pozazdrościłby niejeden fan motoryzacji, jest warte ponad milion złotych. Nie każdy celebryta może pozwolić sobie na taki wydatek. Inne gwiazdy z pewnością odczuwają zawiść, gdy widzą pojazd sportsmenki. 

screen/jastrzabpost/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  2. Danuta Stenka pokazała MĘŻA! Są razem 19 lat: "Wygrałam go na loterii"
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News