Ewa Chodakowska swoimi treningami przekonała wiele osób do zadbania o swój wygląd i zdrowie. Jednak jej jedna z ostatnich wypowiedzi boleśnie uderza w tysiące Polek.

Ewa Chodakowska poprzez swoją działalność zyskała masę fanów, dla których jest prawdziwym guru, jeżeli chodzi o bycie fit. Liczne książki, nagrania i spotkania sprawiły, że stała się jedna z najpopularniejszych trenerek w naszym kraju.

W walce o wymarzoną sylwetkę zaufały jej tysiące osób, które chciały odmienić swoje życie. Jednak teraz wiele jej fanek poczuło się mocno zranione, a wszystko przez jej jeden z ostatnich wywiadów.

Ewa Chodakowska krytykuje Polki

Makijaż dla wielu kobiet stał się elementem niezbędnym, jeżeli chodzi o ich wygląd. Niektóre z nich nie wyobrażają sobie nawet, jak mogłyby pokazać się poza domem bez makijażu. Z tego też powodu powstało wiele prześmiewczych stereotypów, które odnoszą się właśnie do takiego zachowania.

Znane są również bardzo skrajne sytuacje, kiedy kobiety w pełnym makijażu pojawiają się np. na basenie, na siłowni, czy chociażby na stoku narciarskim. W takich przypadkach wiele osób, a zwłaszcza mężczyzn zastanawia się, po co to robić, skoro ten makijaż i tak zaraz całkowicie spłynie.

Ewa Chodakowska w swoim wywiadzie porusza właśnie temat kobiet, które przychodzą na salę treningową w pełnym makijażu. Trenerka stara się w nim, że jest to bez sensu, ale jak wszyscy dobrze wiemy, każda nawet najmniejsza krytyka może wywołać prawdziwą burzę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znane Polki, których fortuny przyprawiają o zawrót głowy [ZDJĘCIA]

Chodakowska ostro, fanki już zripostowały

– Będę szczera, jeżeli nie chcesz wyglądać po treningu jak miś panda, to nie maluj się na salę treningową, bo nieważne jak dobrze wyglądasz przed treningiem w swoim pełnym makijażu, tak przynajmniej na moim treningu nic z tego makijażu – gwarantuję – nie zostanie  – mówiła Ewa Chodakowska.

Momentalnie w internecie pojawiły się bardzo agresywne komentarze ze strony rozzłoszczonych internautek, którym uwaga trenerki bardzo się nie spodobała.

– Jej to akurat przydałby się makijaż, bo ryj to ma niezbyt wyjściowy – pisze jedna z internautek.

– Niech najpierw spojrzy w lustro, a dopiero potem poucza innych o tym, jak mają wyglądać – czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rudi Schuberth cierpi na straszną chorobę! Uśmierca 4,6 mln osób rocznie
  2. Rozenek wypowiedziała wojnę Kaczyńskiemu! Przypomniała sobie koszmar z przeszłości
  3. Anja Rubik zawstydziła Wojewódzkiego! Chodzi o jego orientację
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko

TVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyć

ŹRÓDŁOonet.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.