Podły hejt na Chodakowską!
Patryk Korzec - 29 Grudnia 2018

Podły hejt na Chodakowską! "Rzygam tym zarozumiałym koniem"

Ewa Chodakowska z pewnością jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, jej kariera jednak pełna jest skandali i kontrowersji. Kobieta co prawda ma wielu fanów, jednak zmagać się musi także z dziesiątkami wrogów, którzy na każdym kroku starają się ją ośmieszyć. Tym razem pod jej wpisem internauci znów nie mieli litości. 

Ewa Chodakowska swój sukces zawdzięcza w głównej mierze temu, że nie miała praktycznie żadnej konkurencji. Kilka lat temu, gdy rozpoczynała swoją karierę polegającą na wykreowaniu się na gwiazdę fitness połączoną z celebrytką, nikt jeszcze o tym w Polsce nie pomyślał, choć bardzo popularne było to już na zachodzie. To właśnie u tamtych gwiazd Ewa Chodakowska podpatrzyła przepis na sukces i rzeczywiście udało się to odtworzyć na polskim rynku. Teraz już tak łatwo nie jest, w branży ściga ją wiele innych kobiet chcących powtórzyć jej sukces, lecz trzeba przyznać, że jest im jeszcze bardzo daleko. Trenerka od samego początku kariery zmagać się musi także z całą falą hejtu, który bezustannie zasypuje jej portale w mediach społecznościowych. Pod jej ostatnim postem "fanom" całkowicie puściły hamulce.

Ewa Chodakowska próbuje poruszyć serca

Niedawno pod zdjęciem trenerki na Instagramie pojawiła się ogromna fala hejtu - Ewa Chodakowska opublikowała spontaniczne zdjęcie z Wigilii, na którym w czapce i rękawiczkach rozgrzewa się przy kominku w domu swojej siostry. Internauci dostrzegli jednak, że w kominku ogień się nie palił, natychmiast więc posypały się dziesiątki negatywnych komentarzy obrażających celebrytkę i jej nieudolne udawanie. W odpowiedzi na to Ewa Chodakowska wstawiła kolejne zdjęcie, na którym już wyraźnie widać ogień w kominku, a wpis opatrzyła długim opisem, w którym przekonywała, że również ma wiele problemów, jej życie nie jest idealne, a ogromna ilość hejtu wylewana w jej stronę jest całkowicie bezpodstawna. Jak można się domyślić, po takim apelu pod nowym zdjęciem pojawiło się jeszcze więcej komentarzy, wśród których ciężko było znaleźć jakieś pozytywne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Internauci nie mają dla niej litości

Nie bez powodu gwiazdy zwykle nie odpowiadają na hejt w internecie - każde bezpośrednie zwrócenie się do atakujących wywołuje kolejną falę ostrych słów. Dokładnie tak stało się w tym przypadku, a Ewa Chodakowska z pewnością zapamięta tę nauczkę na bardzo długo. - W domu może i się nie kłoci, ale za to na jej Instagramie jak na wiejskim bazarku. Wykłóca się ze wszystkimi o wszystko. Skończ już zachłanna, sztuczna babo - apeluje internautka. - Rzygam już tym zarozumiałym koniem. Myśli, że cały świat kręci się wokół niej, a nawet gdy ktoś ją obrazi, ta zaraz stara się robić z siebie ofiarę. Przestań udawać! - bulwersuje się kolejna osoba. - Ani ona ładna, ani utalentowana, charakter też pozostawia wiele do życzenia. Święta to święta, było sobie dać spokój i chociaż ten jeden dzień w roku przestać wariować - ocenia fan.Ewa Chodakowska Fot. Instagram/chodakowskaewaEwa Chodakowska Fot. Instagram/chodakowskaewaZOBACZ TAKŻE:
  1. Maciej Musiał podzielił się zaskakującym zdjęciem. Fani we łzach
  2. Była dziewczyna ostro o Karolaku. Zdradziła przyczynę ich rozstania
  3. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  4. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  5. Doda straciła tysiące złotych! „Jestem odcięta od świata”
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News