Zatrważające słowa Ewy Chodakowskiej. Wyznała, jak kiedyś zarabiała na życie

Zatrważające słowa Ewy Chodakowskiej. Wyznała, jak kiedyś zarabiała na życie Źródło: Instagram / Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska swoją karierę rozpoczynała w bardzo nietypowym stylu. W jej domu się nie przelewało, musiała więc zarabiać na życie w sposób, który zupełnie zszokował internautów. Pomimo tego gwiazda nie wstydzi się dzisiaj tego, co wtedy robiła.

Ewa Chodakowska wyznała internautom w jaki sposób zarabiała kiedyś na życie. Nie było to jednak łatwe zadanie - większości gwiazd i celebrytów z pewnością uwłaczałoby to godności, lecz inaczej jest w przypadku Chodakowskiej, która dzisiaj nie wstydzi się tego, jak pracowała. Otrzymywała za to naprawdę okropnie niską wypłatę, lecz mimo to czuła, że jest szczęśliwa, a zawód ten nauczył ją pokory.

Ewa Chodakowska miała trudne początki. Dla wielu jej zawód byłby krępujący

Najpopularniejsza w Polsce trenerka fitness, która odchudziła już tysiące kobiet, opowiedziała instagramowiczom o swoich trudnych początkach. Ewa Chodakowska najwyraźniej nie miała nadmiaru pieniędzy, więc jej zawodowy start nie był łatwy - w przeciwieństwie do wielu dzisiejszych gwiazd i celebrytów, którzy nie musieli ciężko pracować na swój sukces. 

Okazuje się, że Chodakowska 22 lata temu myła okna samochodowe, by zarobić na życie. Nie zdradziła niestety szczegółów swojego zawodu, nie wiadomo więc, czy robiła to przy stacjach benzynowych, czy też stała z wiadrem i myjką przy drodze, na pewno jednak była to dla niej ciężka praca. Jak przyznała - pierwsze pieniądze były naprawdę niewielkie, lecz i tak się z nich cieszyła. 

 - 22 lat temu dostawałam 2 zł za umycie szyby samochodu... Dzisiaj myje szyby za darmo - ale z takim samym "zacieszem" na ustach, co wtedy - wyznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Wiem kim jestem i ile pracy musiałam włożyć w swój sukces"

Chodakowska pamięta dzisiaj, skąd pochodzi. Wie także, kim jest i jak daleką drogę przebyła, aby osiągnąć swój tak spektakularny sukces. To wszystko okupiła wielkimi wyrzeczeniami i ciężką pracą. Dzisiaj jednak pokornie spogląda wstecz - widząc codziennie ciężko pracujących ludzi wokół siebie, odczuwa względem nich ogromny szacunek.

 - Wiem kim jestem. Wiem ile pracy musiałam włożyć w to gdzie jestem. Wiem ile wyrzeczeń kosztował mnie każdy krok, dlatego tak bardzo doceniam absolutnie wszystko. Dlatego jestem wdzięczna za wszystko - wyznała w opisie krótkiego filmu.

Na filmie (który można zobaczyć TUTAJ), udostępnionym przez Chodakowską, możemy zapoznać się z tym, jak wyglądała jej praca. W niezbyt zmysłowym stroju, w firmowej czapce musiała myć brudne okna. Praca ta nie była łatwa, ale za to dawała Chodakowskiej satysfakcję. Pomimo niskiego statusu, była szczęśliwa, do czego też zachęca swoich fanów. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Najcięższa kobieta świata schudła ponad 400 kilogramów. Dziś wygląda jak bogini, oszałamiające zdjęcia
  4. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  5. Widzieli, jak umarł, szykowali się do pogrzebu. Po "śmierci" mężczyzna przyszedł na rodzinnego grilla, wszystkich wbiło w ziemię
  6. Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News