Znamy ją z "07 zgłoś się" i "Polskich dróg". Od lat walczy z prawdziwym horrorem

Znamy ją z "07 zgłoś się" i "Polskich dróg". Od lat walczy z prawdziwym horrorem Źródło: Fot. YouTube/Plejada

Ewa Błaszczyk jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Obecnie widzowie kojarzą ją jednak przede wszystkim z pomocą osobom w śpiączce. Artystka od lat sama walczy bowiem z podobnym dramatem w swej rodzinie, jednak stara się nie tracić nadziei.

Córka Błaszczyk, Ola, ma dziś 24 lata. Młoda kobieta od 18 lat znajduje się w śpiączce, w którą wpadła po zadławieniu się tabletką. Jej dziecko zapadło w śpiączkę, kiedy jeszcze Błaszczyk nie zdążyła wyjść z żałoby po swoim zmarłym mężu. Ola znalazła się w śpiączce dokładnie 100 dni po śmierci ojca. Trudny do zniesienia horror trwa już niemal 20 lat.

Ewa Błaszczyk przeżywa niezwykle trudne chwile

Zarówno sama aktorka, jak i jej druga córka starają się robić wszystko, aby bliska im osoba ostatecznie się wybudziła. Pomagają także innym osobom borykającym się z tym samym problemem, głównie poprzez prowadzenie Fundacji "Akogo?". Co ciekawe, Błaszczyk ujawniła jednak, iż chce rozpocząć nową kurację, która umożliwi jej córce powrót do zdrowia. Pomysł ten daje aktorce nadzieję na lepszą przyszłość.

Pozytywne spojrzenie w przyszłość

- W leczeniu Oli cały czas są używane komórki macierzyste, tylko one są szpikowe, z krwi obwodowej - to nie są te komórki, które powinny być. To powinny być komórki macierzyste nerwowe, czyli takie, które mogą odtworzyć neuronowe połączenia. Takie leczenie odbędzie się w roku 2019 - wyjawiła artystka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono prawdziwy powód śmierci Brylewskiego, legendy polskiego rocka
  2. Gessler długo milczała o swoim dziecku. Powód jest przykry
  3. „Każdy ma ją za dupodajkę”. Hanna Lis walczy z hejterami
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News