błaszczyk
screen youtube.com/Kultowe Rozmowy
Karol Zaborowski - 17 Stycznia 2019

Ewa Błaszczyk o odejściu Jurka Owsiaka z WOŚP. "Odpocznie, ochłonie i wróci"

Ewa Błaszczyk podobnie jak wiele innych polskich gwiazd wypowiedziała się w sprawie odejścia Jurka Owsiaka. Według aktorki jego rezygnacja jest tylko chwilowa, a najsłynniejszy polski działacz charytatywny potrzebuje jedynie odpoczynku.

Ewa Błaszczyk jest aktorka z gigantycznym dorobkiem artystycznym. Do tej pory wystąpiła w dziesiątkach filmów i seriali. Jednak swojej działalności nie zamyka jedynie na kinematografii. Aktorka angażuje się również w działalność charytatywną. Od wielu lat współpracuje z Jurkiem Owsiakiem i WOŚP, a podczas ogłaszania przez działacza tego, co się stało w niedzielę, była razem z nim w namiocie fundacji.

Ewa Błaszczyk o odejściu Owsiaka

Aktorka w wywiadzie dla wp.pl opowiedziała o swoich przemyśleniach i przeczuciach odnoszących się do ostatnich wydarzeń. W ostatnim czasie wiele gwiazd i celebrytów komentowało ogłoszenie, jakie przedstawił Owsiak w poniedziałek po śmierci Pawła Adamowicza. Działacz otrzymał gigantyczne wsparcie od milionów osób, dla których orkiestra bez niego nigdy nie będzie wyglądała tak samo. Owsiak z biegiem lat stał się twarzą WOŚP i jego integralnym elementem. Jednak teraz z oficjalnej strony fundacji, nazwisko Owsiaka zniknęło z rubryki prezesa. Wielu ludzi chce, aby działacz nie rezygnował i dalej grał ze swoją orkiestrą. Do tych właśnie osób zalicza się Ewa Błaszczyk. Podczas wywiadu aktorka stwierdziła, że Owsiak jest zmęczony ciągłym hejtem oraz nagonkami zarówno na niego, jak i orkiestrę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
JP2 czytaJan Paweł II i tajemnice Całunu Turyńskiego. Katolicy do dziś są pod wrażeniem jego słówCzytaj dalej
- Ja rozumiem, że on jest bardzo zmęczony jakimś hejtem i tym, że jest obrzucany inwektywami, i tak dalej. Ale po prostu z tego względu, że ma za sobą no całą generację młodych ludzi, która ma nadzieję, która się z tym utożsamia, to po prostu powinien wrócić - mówiła Ewa Błaszczyk. Dla aktorki Jurek Owsiak i WOŚP to prawdziwy ewenement na skalę światową oraz nasze wspólne dobro narodowe. Błaszczyk opisuję go jako prawdziwy symbol dla tysięcy ludzi, którzy mają cały czas nadzieję. Dodaje również, że według niej to jeszcze absolutnie nie jest koniec Owsiaka w WOŚP. Błaszczyk uważa, że działacz musi odpocząć, ochłonąć, a następnie na pewno do nas wróci. - Dlatego mam nadzieję, że odpocznie, ochłonie i wróci... Spodziewam się, że jest to zmęczenie, wypalenie i pewna reakcja, ale oczekuję, że ona będzie cofnięta - dodaje.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Maryla Rodowicz pilnie szuka sponsora! Aż ciężko w to uwierzyć
  2. Wiemy, kim jest nowy chłopak Edyty Górniak. Duże zaskoczenie
  3. Pogrzeb Agnieszki Dymeckiej. Tak pożegnano uwielbianą dziennikarkę TVP
  4. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Paweł AdamowiczPaweł Adamowicz był wyjątkowym prezydentem. Wzruszające zdjęcia pokazują, jak żyłCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News