Słynna, polska aktorka szczerze o braku mężczyzny. Pomaga jej ksiądz

Słynna, polska aktorka szczerze o braku mężczyzny. Pomaga jej ksiądz Źródło: fot. wikipedia.org

W jednym z ostatnich wywiadów znana polska aktorka przyznała, że bardzo odczuwa brak mężczyzny w swoim życiu. Jak się jednak okazało, jest jedna osoba, która wspiera ją w tych ciężkich czasach. Mało kto jednak spodziewał się, że Ewa Błaszczyk otrzyma wsparcie od księdza.

Ewa Błaszczyk jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Lista filmów, w których występowała, jest ogromna, jednak widzowie najlepiej znają z takich produkcji jak "Nic śmiesznego", "Samo życie", "Na dobre i na złe" czy "Planeta singli". Wiele z jej ról po czasie zyskały miano kultowych. Jednak jak to często bywa, oddanie się swojej karierze wiążę się z mało udanym życiem prywatnym.

Ewa Błaszczyk cierpi przez samotność

W ostatnim wywiadzie aktorka wyznała, że od czasu śmierci męża bardzo doskwiera jej samotność. Po tym tragicznym wydarzeniu jej życie uczuciowe praktycznie stanęło w miejscu. Ewa Błaszczak przyznaje, że od lat nie była na żadnej randce, pomimo silnie odczuwanego braku bliskości z mężczyzną. - Na randki się nie umawiam, bo nie jest mi po drodze ta randka. Nie pamiętam już, co to jest randka. Bym się strasznie denerwowała, albo speszyła. (...) Czasem bardzo boleśnie odczuwam brak takiej bliskości - mówiła Ewa Błaszczak. Aktorka jednak znalazła częściowe ukojenie w przyjaźni z dość nietypową osobą, ponieważ Ewa Błaszczak od dłuższego czasu spędza czas z księdzem. Z wiadomych względów ich przyjaźń nie przerodzi się w nic większego, jednak oboje bardzo lubią spędzać ze sobą czas, a okoliczności do wspólnych wyjść im nie brakuje. - Wiem, że jak jest przy mnie przyjaźń, na którą mogę liczyć, a mówię o księdzu Wojtku Drozdowiczu, to jest to gigantyczna wartość. Mam bardzo dużo obowiązków, mało czasu, a jak potrzebuję pójść do kina, do teatru, to nigdy nie jestem sama, bo Wojtek zawsze ze mną pójdzie. - dodaje aktorka. To bardzo dobrze, że w trudnych chwilach Błaszczyk może liczyć na przyjaźń z księdzem Wojtkiem Drozdowiczu, jednak nie zastąpi to nigdy prawdziwego związku i bliskości z ukochanym. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piłkarski seks-skandal! Mąż Kaczyńskiej zbałamucił b. żonę gwiazdy polskiej reprezentacji
  2. Wielka zmiana w życiu Edyty Herbuś. Zapoczątkowała ją Jennifer Lopez
  3. Uczestniczki przyszły PIJANE do show TVN. Wielka awantura w stacji
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News