Ewa Błaszczyk
Fot. YouTube / 20m2
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Dotknięta przez życie aktorka smutno wyznaje: "brakuje mi mężczyzny"

Ewa Błaszczyk była kobietą, która miała wszystko - ukochanego męża - artystę, dwie córki i świetnie zapowiadającą się karierę. Niestety, w jej godnym pozazdroszczenia życiu nastąpiło istne trzęsienie ziemi, które sprawiło, że nic nigdy nie było już takie same.

Ewa Błaszczyk rok 2000 zapamięta do końca swoich dni. To właśnie wtedy zmarł jej mąż, scenarzysta filmowy Jacek Janczarski. Chociaż kobieta myślała wtedy, że spotkało ją wtedy najgorsze z możliwych nieszczęść, to bardzo szybko przekonała się o tym, że los nie wyczerpał jeszcze puli przygotowanych dla niej krzywd. Zaledwie kilka miesięcy później nastąpiło kolejne, tragiczne wydarzenie - jej córka zapadła w śpiączkę, w której trwa do dziś.

Ewa Błaszczyk szczerze do bólu. Chce się płakać

Ewa Błaszczyk zdobyła się na niezwykle intymne wyznanie o samotności oraz braku czułości w życiu. Kobieta przyznała również, że chociaż chwilami jest jej bardzo ciężko, to zawsze ma się do kogo odezwać czy iść do kina. Rolę jej przyjaciela od lat pełni ksiądz Wojtek, który rozumie ją jak nikt inny. - Brakuje mi mężczyzny, aczkolwiek żyję w pewnego rodzaju pułapce, ponieważ po tylu latach rozmaitych doświadczeń dowiedziałam się, że jest coś takiego, jak "ten tylko się dowie, kto Cię stracił". Wiem, że jak jest przy mnie przyjaźń, na którą mogę liczyć, a mówię o księdzu Wojtku Drozdowiczu, to jest to gigantyczna wartość. Mam bardzo dużo obowiązków, mało czasu, a jak potrzebuję pójść do kina, do teatru, to nigdy nie jestem sama, bo Wojtek zawsze ze mną pójdzie - smutno oznajmiła kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej

Ewa Błaszczyk na randki się już nie umawia

Chociaż aktorka cierpi z powodu braku bliskości, to nie zamierza wracać do randkowania. Boi się, że z pozoru miłe spotkanie mogłoby przerodzić się w coś peszącego, a co za tym idzie nieprzyjemnego. Kobieta nie chce już ryzykować, mimo iż cena którą za to płaci jest dość wysoka. - Na randki się nie umawiam, bo nie jest mi po drodze ta randka. Nie pamiętam już, co to jest randka. Bym się strasznie denerwowała, albo speszyła. (...) Czasem bardzo boleśnie odczuwam brak takiej bliskości - boleśnie wyznała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek w szokujących słowach o szlachetnej paczce. „Podziwiam was za to, że Wam się chce”
  2. Rolnik z TVP odrzucił jej miłość. Dziś kobieta wygląda jak milion dolarów!
  3. Reżyser da jej popalić. Małgorzata Kożuchowska w szokujących słowach o swojej ostatniej roli
  4. Krystyna Pawłowicz robi sobie przerwę w kuracji i brutalnie atakuje dziennikarzy
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
GłówneEmerytury przechodzą rewolucyjne zmiany. Co musisz o nich wiedziećCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News