Ewa Bem zakończyła karierę?! Przerwano spekulacje

Ewa Bem zakończyła karierę?! Przerwano spekulacje Źródło: Fot. Wikipedia/Ewa Bem

Ewa Bem przeżyła w ostatnim czasie naprawdę trudne chwile. Musiała bowiem pogodzić się ze śmiercią bardzo bliskiej sobie osoby, przez co spekulowano, iż zakończyła ona karierę. Do tych doniesień odniósł się więc ostatecznie jej menadżer.

Niespełna rok temu zmarła ukochana córka wokalistki, Pamela Bem-Niedziałek. Dziennikarka chorowała na nowotwór, z którym niestety nie udało jej się wygrać.

Ewa Bem przerwała artystyczną karierę

Z powodu rodzinnej tragedii Bem na jakiś czas zniknęła ze sceny. Fani mieli jednak nadzieję, że jeszcze powróci do występów na żywo. Stanowisko w tej kwestii zajął wreszcie agent genialnej wokalistki. - Nie jest prawdą, że Pani Ewa Bem kończy karierę. Wspólnie myślimy i rozmawiamy o powrocie na scenę muzyczną, ale jeszcze bez konkretnych dat i terminów - wyznał Andrzej Łukasik, który na co dzień reprezentuje wokalistkę.

Stanowcza opinia agenta artystki

- Pani Ewa sama nie kontaktuje się na razie z mediami - potrzebuje jeszcze spokoju i wyciszenia - dodał także menadżer uwielbianej przez fanów piosenkarki. Czas pokaże, jak szybko uda się Bem powrócić do występowania. Fani gwiazdy liczą jednak na to, że wkrótce uda jej się odzyskać równowagę i odzyskać choć częściową radość życia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dowbor została okrutnie potraktowana. Wybiegła i zaczęła płakać
  2. Wstrząsające wyznanie w DDTVN, Rusin odebrało mowę. „Wrócisz w czarnym worku”
  3. Afera w TVP! Gwiazdy opisały warunki pracy, producent dostał szału
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News