Na taką Wielkanoc Ewa Bem czekała 2 lata. Po śmierci córki wreszcie skończyły się łzy

Na taką Wielkanoc Ewa Bem czekała 2 lata. Po śmierci córki wreszcie skończyły się łzy Źródło: screen youtube.com/Fundacja Orange

Ewa Bem bardzo ciężko zniosła śmierć swojej starszej córki. Jednak na takie święta czekała już od wielu lat. Artystka nareszcie chociaż na chwilę zapomniała o bólu.

Ewa Bem dzięki swojej twórczości stała się prawdziwą legendą jeszcze za życia. Jednak ogromny sukces w jej karierze, nie oznacza, że nie dotyczą jej takie same problemy, jak zwyczajnego człowieka. Piosenkarka dwa lata temu straciła swoją starszą córkę, z którą łączyła ją bardzo silna więź. Na szczęście artystka nadal może liczyć na wsparcie ze strony najbliższych, zwłaszcza w święta.

Ewa Bem czekała na taką chwilę

Śmierć potomka to zawsze ogromny cios dla matki. Zwłaszcza kiedy obserwujemy, jak choroba powoli zabija nasze dziecko. Niestety Ewa Bem przekonała się o tym na własnej skórze, co było dla niej bardzo przytłaczającą sytuacją. Artystka pogrążyła się w głębokiej depresji, z której nie mogła wyjść przez dwa lata.

Jednak tegoroczne święta nareszcie rozświetliły iskierkę nadziei, na to, że jej życie nareszcie wróci do normy. Ewa Bem czekała na takie wydarzenie od lat. Po śmierci Pameli, która zmagała się z nowotworem mózgu, przejęła opiekę nad swoimi wnukami. Jednak maluchami zaczęła się opiekować również ich ciocia, czyli młodsza córka artystki, Gabriela.

Kobieta na co dzień mieszka poza granicami naszego kraju, ale kiedy tylko może stara się przyjeżdżać od ojczyzny i wspierać swoją mamę oraz szwagra jak tylko może. Gabriela do tej pory mieszkała w Londynie, gdzie poznała swojego ukochanego. Jednak teraz zamieszkała wraz z nim w jego ojczyźnie, a dokładniej USA. Mimo to, Gabriela urządziła swojej mamie niesamowitą niespodziankę, przyjeżdżając do Polski na Wielkanoc wraz ze swoim partnerem, którego jej mama do tej pory nie poznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyszły zięć i teściowa zajęli się przygotowaniem pisanek i spędzili bardzo miły czas, będąc nareszcie całą rodziną razem. Co więcej, ostanie święta Gabriela spędziła w Nowym Jorku, ale teraz jej partner chce nadrobić to, co stracił poprzednio.

Ich obecność oraz wsparcie to nieoceniona pomoc dla piosenkarki, która w pewnym momencie nie przypominała gwiazdy tak dobrze znanej z estrady. Miejmy nadzieję, że ich rodzinę wszelkie nieszczęścia będą omijać bardzo szerokim łukiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  4. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News