Ewa Bem po wielkiej tragedii przerywa milczenie. Fani we łzach

Ewa Bem po wielkiej tragedii przerywa milczenie. Fani we łzach

Ewa Bem, zwana także pierwszą damą polskiego jazzu, postanowiła wysunąć się z cienia, w którym znajdowała się od jakiegoś czasu. Artystka przerywa milczenie po przeżytej tragedii. Jej historia wyciska z oczu łzy wszystkim fanom.

W ubiegłym roku artystka musiała uporać się z jedną z największych tragedii życiowych, z jaką może spotkać się matka. Po długiej walce z rakiem, córka artystki, będąca dziennikarką Pamela odeszła z tego świata. Zrozpaczona piosenkarka całkowicie zamknęła wtedy działalność artystyczną. Jeszcze w czerwcu kobieta deklarowała, że nie zamierza tego stanu zmieniać. - Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie - wypowiada się piosenkarka. Tym większym zaskoczeniem jest jej nagła zmiana decyzji. Jak donosi osoba z otoczenia piosenkarki, wnuczkowie bardzo potrzebują uśmiechniętej babci. Menedżer królowej polskiego jazzu potwierdził zbliżającą się trasę koncertową artystki. Czyżby Ewa Bem pogodziła się już ze śmiercią starszej córki Pameli? Być może najlepszym rozwiązaniem by nie myśleć o zaistniałej tragedii jest ucieczka w trasę koncertową. Fani są wzruszeni jej historią, decyzją i tym, że już niedługo zobaczą ją na scenie. Nie brakuje jednak wspomnień, którymi wokalistka postanowiła się podzielić.

Ewa Bem o tragedii i relacji córek

Pamela Bem-Niedziałek od wielu lat zmagała się z glejakiem mózgu, o którym dowiedziała się będąc w ciąży. Drugą, młodszą z córek Ewa Bem urodziła w wieku 45 lat. Nieuniknionym było, że to właśnie dorastająca starsza siostra będzie wzorem dla Gabrysi. - Pokazywała siostrze książki z obrazkami, uczyła cyferek. I zdjęła mi z głowy obowiązek wysiadywania w piaskownicy, biegania po ogródku jordanowskim - wspominała kiedyś piosenkarka Zmarła miała duży wpływ na to, jaką dziś osobą jest Gabrysia. Ewa Bem nie ukrywa, że jest bardzo dumna z młodszej córki. Cieszy się, że dziewczyna spełnia marzenia na Uniwersytecie Goldsmiths'a. Mija już prawie rok od tragedii jaka dotknęła wokalistkę i choć ta negowała powrót na scenę, dziś otrzymujemy oficjalną informację o nowej trasie koncertowej.
- Mogę potwierdzić, że powoli szykujemy trasę koncertową. Na pewno jeszcze w tym roku, prawdopodobnie już niedługo - mówi menedżer Ewy, Andrzej Łukasik
Redakcja życzy wokalistce udanego powrotu na scenę!
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska podjęła życiową decyzje. " To nowy etap życia"
  2. Największa gwiazda Top Model wściekła. "Błagałam, żeby go nie brała"
  3. Najsłynniejsza polska wokalistka wszech-czasów umierała na śmietniku. Tragiczna historia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News