Ewa Bem drży z niepokoju o swoją córkę. Chodzi o jej zdrowie

Ewa Bem drży z niepokoju o swoją córkę. Chodzi o jej zdrowie Źródło: youtube.com publicystykatvp

Ewa Bem przechodzi trudne chwilę, wokalistka bardzo martwi się o swoją córkę. Młoda kobieta jest w wielkim niebezpieczeństwie, chodzi o jej zdrowie.

Ewa Bem bardzo martwi się o swoją młodszą córkę, chodzi o zdrowie młodej kobiety. Popularna wokalistka przechodzi niezwykle trudne chwilę, niedawno straciła starszą pociechę, Pamelę, to była dla niej ogromna tragedia. Teraz nie może odgonić od siebie czarnych myśli.

Ewa Bem drży o zdrowie młodszej córki

Gabriela Sibilska jest córką Ewy Bem i Ryszarda Sibilskiego. 25-latka od 1,5 roku mieszka i studiuje na prestiżowej uczelni w Nowym Yorku. Na co dzień od mamy dzieli ją kilka tysięcy kilometrów, jednak do tej pory nie stanowiło to problemu. Rodzina pozostawała w stałym kontakcie telefonicznym i internetowym. Jednak teraz, podczas rozprzestrzeniającej się na całym świecie pandemii koronawirusa, słynna wokalistka nie może poradzić sobie z tym, że jej córka znajduje się tak daleko od domu.

Aktualnie pandemia koronawirusa najdynamiczniej rozwija się właśnie w Stanach Zjednoczonych. Jednym z miast, w którym znajduje się najwięcej zakażonych, jest Nowy York. Amerykańskie władze długo zwlekały z wprowadzeniem radykalnych środków prewencyjnych, teraz chorych pacjentów przybywa w zastraszającym tempie. Nic więc dziwnego, że Ewa Bem drży o życie i zdrowie swojej córki.

Córka Ewy Bem mieszka w Stanach Zjednoczonych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strach wokalistki dodatkowo potęguje wspomnienie tragedii, którą przeżyła kilka tat temu. Wówczas przedwcześnie odeszła starsza córka Ewy Bem, Pamela. Kobieta osierociła dwójkę dzieci, jej śmierć była ogromnym ciosem dla całej rodziny. Artystka długo nie mogła pogodzić się ze stratą.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel Elżbiety Witek do wszystkich Polaków. Każdy musi go usłyszeć, chodzi o "powrót do normaności"
2. Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Choć Gabriela regularnie zapewnia rodziców, że zachowuje wszelkie środki ostrożności, jej mama bardzo przeżywa obecną sytuację. Zdecydowanie wolałaby, by jej córka była bliżej domu. Na szczęście 25-latka może liczyć na wsparcie swego chłopaka. Scotta poznała studiując wcześniej w Londynie. Rodzice Amerykanina mieszkają w Westchester niedaleko Nowego Jorku, możliwe, że to właśnie tam młoda kobieta przeczeka najgorszy czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Lekarze radzą, jak przygotować się na chorobę. Proponują budowę prostego urządzenia
  4. Polacy masowo dostają SMS-y od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Wprowadzono nowe obostrzenia
  5. Na Wielkanoc kolejne zakazy? Minister Szumowski zabrał głos, dla wielu święta mogą być smutne
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News