Rodzinna tragedia Ewy Bem. Właśnie poinformowano o śmierci bliskiego członka jej rodziny

Rodzinna tragedia Ewy Bem. Właśnie poinformowano o śmierci bliskiego członka jej rodziny Źródło: commons.wikimedia/kotoviski/

Ewa Bem nie odniosła się jeszcze do tragedii, która na nią spadła. Piosenkarka straciła bliskiego członka rodziny, który był dobrze znany wielu Polakom. Przez lata dzielili swoją pasję i podążali drogą kariery muzycznej.

Ewa Bem właśnie straciła kogoś niezwykle bliskiego swemu sercu. O jego śmierci możemy przeczytać na wielu portalach społecznościowych i na każdym z nich opisy i pożegnania rozrywają serce na kawałki. To prawdziwa stara dla rynku muzycznego, z którą jeszcze bardzo długo wielu nie będzie mogło się pogodzić.  

Ewa Bem pożegnała członka rodziny 

Zaledwie kilka godzin temu media obiegły informacje na temat śmierci brata wokalistki, Aleksandra Bema. Jak możemy się dowiedzieć, muzyk zmarł w nocy z wtorku na środę w swoim domu w Freiburgu w Niemczech, gdzie mieszkał już od wielu lat. Okazuje się, że 71 latek już od dłuższego czasu zmagał się z ciężką chorobą, która stopniowo odbierała mu siły do życia, choć informacje jedynie sporadycznie trafiały do mediów. 

O śmierci Bema poinformowała między innymi wytwórnia muzyczna GADRecords, publikując poruszający wpis na Facebooku.

- W Freiburgu w wieku 71 lat zmarł Aleksander Bem - doskonały muzyk i wspaniały człowiek, jeden z dobrych duchów naszych wydań nagrań Show Bandu Anatola Wojdyny. Rodzinie składamy wyraz głębokiego współczucia, a Panu Aleksandrowi serdecznie się kłaniamy za wszystkie rozmowy i piękną muzykę. Dziękujemy, dobranoc! - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przez wiele lat śpiewał z siostrą 

Aleksander i Ewa założyli w roku 1970 zespół pod nazwą Bemibek. Po trzech latach z grupy odeszli: Aleksander Ibek i Tadeusz Gogosz, dlatego nazwę zmieniono na Bemibem. W swoich twórczościach łączyli jazz, blues, rock i bossa novę, co niezwykle spodobało się słuchaczom i pozwoliło im zdobyć prawdziwą rzeszę fanów. Do ich kultowych utworów, które podbiły serca fanów, należy między innymi: "Nie bójmy się wiosny", "Podaruj mi trochę słońca", "Sprzedaj mnie wiatrowi". 

Z czasem jednak rozwiązano zespół, a Aleksander przeprowadził się do Niemiec. Mimo to nie brakowało osób, które chętnie wspominały jego talent, wciąż mając nadzieję na powrót swojej ulubionej grupy. 

facebook/gad_records/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwaśniewska została mamą! Córka prezydenta w końcu pochwaliła się swoim maluszkiem. Fani nie mogą uwierzyć w to, co widzą
  2. Nie żyje piękna gwiazda. Jej partner odrąbał jej głowę, a zdjęciem pochwalił się w internecie
  3. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  4. Chciał, by jego żona nie cierpiała. Rafał poderżnął jej gardło dwa razy
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. "W przypadku Dawida doszło do tragedii". Wstrząsające słowa byłego szefa wydziału zabójstw Komendy Stołecznej Policji

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News